Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a táskámat, kabátomat az...

Ha a táskámat, kabátomat az ölembe veszem utazáskor meghalhat a kicsi? Ill. zavarja vajon?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 10:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Mi??????????

dehogy is!!!!

2010. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezt honnan vetted???????????????
2010. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem lesz semmi baja. Nem tudod "agyonnyomni", ha erre gondolsz:)
2010. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

???????????? Miért halna meg? Ilyen alapon: Este ha betakarózol, meghal a magzat? Vagy ártasz neki?

Semmi baja nem lesz a pocaklakónak!

2010. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Tegyük át a kérdést a realitásba mert ez kb. akkora babona meg népi belemagyarázás mint az hogyha átmész a ruhaszáritó kötél alatt akkor a babára csavarodik a köldökzsinór.


szóval:

nyilván nem szoritod a hasadhoz és nem nyomod meg a babát vele de ha igen akkor se tudsz ártani neki fizikálisan.

utazáskor:rázkódás van mindenhol mert ebben az országban nem tudnak rendes utat csinálni....

nem zavarja még csak a külvilágot észleli a beszürődő minimális fényt és hangokat hall elsősorban a tiedét.

2010. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Jól van, gondoltam itt is megkérdezem, hogy jól gondolom e... A minap utaztam a metrón, és egy kedves kismama szépen lepakolta az amúgy nem túl nagy vagy nehéz cuccát maga mellé, így pont fél hely maradt köztünk. Jött egy néni, én általában átadom a helyemet, de gondoltam nem állok föl, majd a hölgy szépen az ölébe veszi a cuccocskáját (nem is igazán láttam, hogy terhes), erre megbök, hogy húzodjak arrébb ill. adjam át a néninek a helyet, mondtam; vegye föl a táskáját az ölébe, és akkor elfér a néni, mire a "kismama" mártír arccal a hasára mutatott jelezve, hogy oda ő nem teheti a cuccait. Annyit mondtam neki, hogy szerintem, ha a combjára teszi a táskáját még biztos nem hal bele a gyerek, de inkább gyorsan felálltam, és leszálltam, mert csúnyán néztek rám, amiért a Szent Kismamának be mertem szólni. :S

Utálom azokat, akik kihasználják az állapotukat, terhes nem terhes, nekem csak egy sz@rember így semmi más.

2010. okt. 13. 10:33
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

emberi butaság és igen szent kismama...

sok ilyen van....

2010. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
vannak ilyenek kismamában, tiniben, fiatal férfiben, idősben, stb. bunkók, nem kell velük foglalkozni. legalábbis meg kell próbálni, bár engem is föl tudnak idegesíteni ilyesmikkel
2010. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azért tettem föl így a kérdést, mert még a végén töröltetik a Szent Kismamák... :S
2010. okt. 13. 10:39
 10/17 anonim ***** válasza:

nem tudnák töröltetni, mert a moderátorok ellenőrzik, hogy mire érkezik be jelzés. ha nem jogos, nem törlik.

most lehet, hogy fel vagy dúlva, de azért ne általánosíts, a többség nem ilyen. nem kattan be mindenki attól, mert babája lesz. én is gyakorlatilag ugyanúgy élem az életem, mint előtte.

2010. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!