Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pénteken kell mennem terhelése...

Pénteken kell mennem terheléses cikor vizsgálatra! Azt mondta a védőnöm, h előtte való nap semmi szénhidrátot és semmi cukrot nem ehetek! Miket ajánlotok? Mit fogyasszak holnap?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 10:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

butaság egyébként de mindegy...

már csak azért is mert aznap reggel 10-ig eleve éhezni fogsz ha elötte való napon se eszel kenyeret meg tésztákat akkor másfél napig nem ettél

én is igy tettem és a gyerek úgy bepörgött a cukortól hogy majd kirugta az oldalamat én meg émelyegtem mint egy afrikai éhező... nem győztem magamhoz térni.


egyél húst sonkát gyümölcsöt almát körtét ne ananászt pl.

egyél levest tészta nélkül ilyesmiket.

2010. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
okos védőnő... egész nap szénhidrát nélkül??? Ne hallgass rá, ez egy idióta. Terhes nő főleg nem lehet 0 szénhidráttal egész nap.
2010. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pont az volna a lényege, hogy normál étkezéseidnél mit mutatnak a tesztek. Cserélj védőnőt, ha van rá mód. Ez tuti nem normális.
2010. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szrintem nyugodtan egyél rendesen. Ha rendesen működsz, akkor ha eszel, ha nem akkor is jó lesz a cukrod. Ha pedig olyan vagy, akkor cukros leszel. Úgyis meg kell vizsgálat előtt innod azt a sok cukros löttyöt.

Nekem soha nem volt magas,a cukrom (sőt alacsony volt mindig), mégis 9,1 lett a terheléses cukrom, diétáznom kellett. Szülés után meg visszaállt teljesen normálisra.

2010. okt. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van!!Éhezni ám nem fogok!:-)Az Afp-nél is alig birtam éhen,pedig csak aznap reggeltől nem ehettem és egy órakkor vették le a vért!
2010. okt. 13. 10:44
 6/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem, ha jól emlékszem, a védőnőm azt mondta, előző nap ESTE 10-től ne egyek és ne igyak. Nem értettél félre valamit? Vagy a védőnőd tényleg dilla...
2010. okt. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez hülye - mármint a védőnő...-

Azt mondta hogy AFP elött nem lehet enni?

- az az egyetlen vérvétel ami elött lehet enni....

2010. okt. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg,mar bocs.Nekem par hete volt es csak annyi hogy reggel amikor felkelsz ne egyel igyal semmi edeset amig a dokihoz nem ersz es meg nem iszod a cukoroldatot.Ott kell varnod egy orat es utanna vesznek vert toled...Ennyi..Jah vigyel vmi olvasni valot,keresztrejtvenyt magaddal:)
2010. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező a védőnőd kb. annyi szakmai tudással rendelkezik mintha megkérdeznél egy birkát a mezőn.


ha valami kérdésed van ide fordulj hozzánk ne ehhez a tyúkhoz aki védőnőnek mondja magát -valójában szart se tud-


rendben?

2010. okt. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem értettem félre semmit! Ezt mondta! Még jó,h rákérdeztem itt tőletek! Köszönöm a segitséget! Egyértelmű válaszokat kaptam:-)
2010. okt. 13. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!