Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósságotok során ittatok/...

Várandósságotok során ittatok/isztok minimális mennyiségű alkoholt?

Figyelt kérdés
Tudom, elég megosztó a kérdés, van, aki szerint főben járó bűn, más szerint 1 pohár bor még megengedett (tapasztalatom szerint az orvosok között is megoszlik ez, ki mit mond). Szóval csak kíváncsi lennék, ki mit gondol erről.
2023. júl. 3. 11:28
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Amíg nem akartam bejelenteni, addig 2 kortyot ittam a pezsgőből (2x), de nem ittam meg az egész pohárral.


Amióta tudja mindenki (főleg hogy már látszik is) egy korty alkoholt se ittam, nem is fogok, de annyira elvakult nem vagyok, hogy pl egy vörösboros pörköltből vagy egy rumos süteményből ne egyek.

2023. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!