Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális 6-7 hetes...

Mennyire normális 6-7 hetes terhesen egy minimális barna folyás?

Figyelt kérdés
Ez valami problémát jelez? Van okom aggódni?
2023. jan. 21. 14:40
A kérdező szavazást indított:
Teljesen normális
Nem normális, de nem feltétlenül gond
Nem normális
Nem jelent egyáltalán jót
26 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Orvos lasson, ez a lenyeg. Lehet, hogy semmiseg, lehet fertozes, lehet komolyabb dolog, akarmi, sajnos ezt igy elore nem lehet tudni.

De alapvetoen semmilyen verzes nem oke terhesen.

2023. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Dokinál voltam a héten. Igazából csak több prog-ot írt fel. Egy hét múlva megyek ismét.

Érdemes lenne esetleg bemenni a korházba vagy holnap felhív?

2023. jan. 21. 14:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezzel voltam csütörtökön kórházban. 6+5hetesen.

Haematoma van a petezsák mellett.

Ott nem, egy másik orvos írt fel gyógyszert. Napi 3x1 Utrogestant kell szednem,plusz magnézium és sok fekvès,pihenés. Nem szabad emelgetnem, nincs házas élet.

A papírra veszélyeztetett terhesség van írva. 2 hét múlva kell vissza mennem. Remélem addigra felszívódik. Azóta szinte nincs barnázás.

Lásson orvos, én azt mondom!

2023. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Nalam nem jelzett bajt.

A baba szepen fejlodik.

De volt hogy elontott a panik es en is korhazba mentem vele.

Mar annyira megszoktam a barnazast, hogy nem is aggodok miatta ha neha neha elojon.


25 hetes kismama

2023. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!