Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák csaszar után a műtét...

Kismamák csaszar után a műtét után ki hogyan érezte magát? Nehéz belőle fel épülni? Hallottam műtét után akar hányás is minden kíséri ezt

Figyelt kérdés

2023. júl. 5. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

1 császár:semmi hányás minden jól ment

2 császár:hányás,hányinger 2 napig a kórházban

Szerintem agyban dől el hogy milyen gyorsan epűlsz fel.

Én végig császárra készültem így nekem nem volt egy vészes dolog.

2023. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Van egy szuper császáros oldal, ott minden hasznos infot megtalálsz.

Én nem készültem császárra, de végül az lett.

A császáros oldalon nagyon sok segítséget találtam.

2023. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
2 het alatt felepultem, brutal gyorsan. Addig sem mondtam volna, hogy nehez volt, fajt persze, de egyaltalan nem volt gaz. Oriasi szerencsem volt, pedig eszembe sem jutott szules elott, hogy csaszar is lehet.
2023. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sürgősségi császármetszésem volt. Egész terhességem alatt természetes szülésre készültem. Végül nem így történt. A kórházban azt mondták az első felállás a legnehezebb. Nekem ehhez képest nem volt olyan szörnyű. Nem mindenkinek egyforma a fájdalomküszöbe. Szerintem maga a heg egy hétig fájt erősebben, de fájdalomcsillapítóval sokat lehetett rajta enyhíteni. Egyébként hiába fáj nagyon, sok erőt ad a baba a felépülésben. Sokszor nem is gondoltam rá, hiszen ott volt egy kicsi baba akit el kell látnom. Elterelte a figyelmem a saját fájdalmamról. Négy hete szültem császárral a külső hegem már nagyon szép, egyáltalán nem fáj semmi. A vérzés is abbamaradt. Könnyedén mozgok.
2023. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyetlen ami miatt gyorsan osszekaoartam magam, az az volt,h nem akartam,hogy elvigyek a kicsit. Par orat volt nelkulem, majd jottek, rendberaktak, felallitottak, onanntol enyem volt. Persze felajanlottak h elviszik ha véletlenül megsem menne, de en nagyon akartam. Szerintem teljesen atlagosan viseltem a fajdalmat, a szobatarsaim szerint mint akit nem is csaszaroztak. Hat mocskosul fajt. Eletem legszornyubb elmenye volt maga a seb es az azt korulvevo tehetetlenseg. Es h minden faj, barmit csinalok. Aztan jottek a hormonok, mire hazajohettunk melypontra kerultem, bogtem 1 napig. Nekem masodik baba volt csaszar, elso természetes. Csak pici tartotta bennem a lelket, mert a nagyobb elott meg szegyelltem magam, hogy sirok. Nyilvan utolag tudom, hogy tok hulye voltam,dehat hormonok.. tudjatok :)
2023. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első felkelés volt nagyon nehéz, utána sem volt sokkal jobb mert figyelni kellett a katéterre,de nyilván napról napra könnyebb/jobb lesz.

Bent a kórházban minden nap sétáltam a folyosón.

Az volt rossz hogy nemtudtam oldalra feküdni sokáig háton aludtam.

Hányás nem volt.

2023. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Másnap már sétálgattam.

Sokkal rosszabbra számítottam.

Nem éreztem semmi egetverő fájdalmat.

2 hét után már a heget sem.

Azóta is kiválóan vagyok.


Legközelebb is így szülök ;) magánban persze.

2023. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!