Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korán csökkenő hcg?

Korán csökkenő hcg?

Figyelt kérdés

Múlt héten kedden teszteltem először pozitívat, azóta 3x még néztem magamnak. Tudom, hogy hülyeség, most meg is lett az eredménye, mert a ma reggeli sokkal halványabb pozi lett, mint a többi. X-epilt használtam mindig. Most akkor baj lehet odabenn?

Nem vérzek, nem görcsölök.



2023. júl. 10. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Na ez jo hulyeseg volt.

Most itt fogsz stresszelni.

Egyebkent honnan is tudjuk mi,hogy baj-e lehet veled?.

Azt javaslom ne tesztelj mar,kerj idopontot a dokihoz kb masfel het mulvara,menj el es aztan o megmondja mi a helyzet .

De szerintem nincs baj

2023. júl. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Millió plusz egy oka lehet a vizelet koncentrációtól kezdve a hook effekten át a valódi vetélésig bármi. A tesztek NEM alkalmasak mennyiségi meghatározásra, ez egy teljesen rossz gyakorlat. Tök feleslegesen nézegeted, ha történetesen vetélés sem fogsz tudni mit csinálni. Az tök jó jel hogy nincs semmi bajod.


Kérd meg a férjed hogy tegye el a teszteket, és menj orvoshoz 1-2 hét múlva.

2023. júl. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem érdemes sokat tesztelni. Mindkét terhességem idején a kimaradt mensi első napján majd a 3.napon csináltam tesztet. Ennyi. Nem többet. Kérj időpontot kb a 6-7.hétre megállapításra. Ha addig nincs görcs, vérzés akkor nagy baj nem lehet.
2023. júl. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van,én csinálom a hülyeséget. Volt már 2 vetélésem, innen a nagy idegesség. Most jól megijesztettem magam reggel. Ami pozitív, hogy nincs vér, sem görcs, mint az előző kettőnél, csak kimaradt mensi idején volt egy kis görcs. Ha meg menni akar, mert pl beteg lenne, azt semmi sem tudná visszatartani. Ezt mondta az orvos is, a férjem is.
2023. júl. 10. 09:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt vetelesem.a pozitiv teszt utan mar nem teszteltem tobbet a kovetkezo terhessegemkor.

Direkt egy tesztet vettem,ne essek kisertesbe.

1

2023. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bogica0616 ***** válasza:
Csináltad vérből hcg szintmérest magán laborban. Kb: 5000 Ft lehet. Majd rá 2 napra is... Ha ott minden rendben akkor egyenlőre nem lesz okod aggódni. A vér teszt biztos hcg szintet mutat a vizelet nem.
2023. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!