Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valóban korán teszteltem volna?

Valóban korán teszteltem volna?

Figyelt kérdés

Április 25.én voltunk együtt párommal, rá 2-3 hétre kellett megjött a havim pontosan úgy, ahogy kellett volna, sőt 1-2 nappal korábban is. Azonban menstruáció előtt csináltam két darab terhességi tesztet, amik negatívak lettek. Miután megjött többet nem is gondoltam rá, hogy esetleg kellene.

Viszont barátnőm azzal nyaggat hogy biztosan túl korán teszteltem, és teszteljek újra, mert nem egy sem két olyan esetet hallott az utóbbi időben, hogy pontos időben több nő ismerőse is tapasztalt menstruációs vérzést, pedig terhesek voltak mint az később kiderült, csak túl korán teszteltek.


Valóban túl korán teszteltem volna? Illetve valóban lehetek terhes annak ellenére, hogy 4-5 napon keresztül rendesen menstruáltam?


Eléggé összezavarodtam, a tanácsokat, segítségeket előre is köszönöm!



2023. máj. 23. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hétre, hát mondjuk lehettél volna pontosabb is, mert ha rá 3 hétre jött meg, akkor még nem ovuláltál, ha kettőre akkor pedig pont ovuláció körül voltatok együtt. Ugyanakkor mivel az aktus után megjött a menstruációd, szinte 100%, hogy nem estél teherbe.
2023. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Együttlét után 2 hétre és 4 napra jött meg a menstruációm, visszakerestem. Tehát akkor felesleges újra tesztet csinálnom?

Mert olyat is emlegetett, hogy vannak akik tapasztalnak menstruációs vérzést a menstruáció idején. Azonban az még is milyen? Ugyan olyan mint egy igazi menstruáció, vagy teljesen más?

2023. máj. 23. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd hülye, teljesen felesleges tesztelned
2023. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáltál tehát nem vagy terhes. Barátnőd hülyeséget beszél. Vagy itt olvasta, itt is sokan képzelik ezt. Persze nem igaz.
2023. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom tényleg honnan szedhette, mert meggyőződésem volt mindig is, hogyha tesztek negatívak és a menstruáció is a szokott időben megjön, s semmi változás nincs benne, akkor kizártnak tekinthetem a terhességet. Viszont most bogarat ültetett belém, azért kérdeztem rá
2023. máj. 23. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha ez így lenne, akkor mindenki, aki nemi életet él, minden hónapban tesztelne. Persze nem csak egyszer, mert mi van, ha korai volt🙄

Ha nem akarsz gyereket, akkor mindig védekezz és akkor tesztelj, ha nem jön meg a menstruációd. Ha már jól megy, akkor meg világosítsd fel a barátnődet is😉

2023. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!