Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keményedés ilyenkor? Pár...

Keményedés ilyenkor? Pár napja nagyon gyakran keményedik a hasam, szinte mindentől. Ha mozog a bébi, ha pisilni kell, ha ülök stb. Lehet, hogy húgyúti fertőzésem is lehet, mert rengeteget járok pisilni is. Orvoshoz holnap kell mennem

Figyelt kérdés

Akkor mindenképp megkérdezem mit lehet tenni. Hamarabb nem tudtam menni, mert nem volt rendelés. Napi 3 magneb6-ot szedek, terhesvitamint és c+d vitamint is. Esetleg egyéb tanács? Elég rémisztő a helyzet számomra.. Első baba.

23 hkm



2023. júl. 11. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy sokat jársz pisilni, mert nyomja a hólyagodat. Volt, mikor hólyagon rúgott a kicsim, és szabályosan bepisiltem. 😁
2023. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Emeld a magnézium adagot és probálj ku magnerotot v magnesolvot.nekem olykor 1deci vbor segített🤪
2023. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyatosan sokat keményedik a hasam! Szintén gyakorlatilag mindentől is..

Én napi 2x2 magnessi citrici-t szedek. Ha nagyon rossz ,akkor napi 3x2-t.

Nekem már jönnek a jósló fájások is. Harmadik baba egyébként.

Pihenj amikor csak tudsz. Kitartást.


31+1 hkm

2023. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Magnerotból szedhetsz napi 3×2 darabot, az a max adag, ne magne b6-ot szedj.
2023. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Magnerot nekem semmit nem ért sajnos. Ráadásul megnéztem és csekély a magnéziumtartalma. Így abból én is a 3x2 simán ajánlom.

De nekem a Magnosolv vált be. Napi egy és elmúlt az éjszakai lábgörcs meg a szorulás is.

2023. júl. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első terhessegnel nekem is koran kezdett kemenyedni, es sűrűn. Akkor nem is foglalkoztam vele, olyankor ha álltam és lehetett, azonnal leültem. Cserébe 39 hetesen kb 3 ora alatt magamtol teljesen kitagultam, bar azt hittem ott halok meg. De legalább nem kellet beavatkozni, de nem tudom van e összefüggés


Most 17 hetes vagyok es még semmi, pedig nemnagyon szedek semmit, neha egy magneB6, vagy magnosolt. Utóbbi arra is jo hogy csökkenti az édesseg utani vágyat.

2023. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap voltam dokinőnél és mondta hogy ne aggódjak, minden rendben van. Gyorsan nő a baba, és sokat mozog emiatt keményedik a hasam. Napi 3x2 tabletta magnerotot ajánlott.
2023. júl. 13. 07:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Boldog babavárást!🙂
2023. júl. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!