Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 8.hètben 53mm volt a...

Ha 8.hètben 53mm volt a cervix hossza a klinikàn ès tegnap 13+4 naposan egy magàndokinàl 42mm volt,akkor ez kòros rövidülès ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Ikerterhes vagyok.Kinek hogy alakult a cervix hossz terhessèg vagy ikerterhessèg alatt?Mikor,hàny mm-ről mennyire rövidült?

#Cervix hossz
2023. júl. 13. 19:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehetsèges,hogy a 2 gèp minősègi különbsège miatt jött ki ekkora különbsèg?Gondolok èn arra,hogy az egyik magàn rendelőben van ès nagyon jò minősègű,de a màsik pedig a règebbi fajta àllami intèzetes?
2023. júl. 13. 19:29
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet elmérés is,de az is lehet,hogy valóban megrövidült.

Nekem 40mm-ről indult, 26 mm volt a 36.héten. A doki a biztonság kedvéért adott tüdőérlelőt, de nem volt gond a rövidülés, nem indult be a szülés hamarabb.

Minden jót kívánok Neked is :)

2023. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A cervix hosszát teljes pontossággal csakis hüvelyi ultrahanggal lehet megmérni. Gondolom a 8. héten még azzal vizsgáltak.

A 13. héten pedig màr hasi ultrahanggal, amivel csak megközelítőleg lehet megmérni.

Ezért lehet az eltérés...

Ezt onnan tudom, hogy most nekem is 3 cm volt a cervix hossz hasi uh-val, de mondta, hogy megnéz hüvelyivel, mert az a pontos.Ott már 4,9 cm volt...

26 hetes vagyok.

2023. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszaitokat 🥰Megnyugodtam.Igen a klinikai az 53 mm-es az hüvelyi volt ès a magàndokis a 42mm-es pedig hasi uh-s😘Megnyugodtam Köszönöm szèpen🥰😘
2023. júl. 14. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!