Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérezgetés lehet terhesség jele?

Vérezgetés lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés

Kb fél hónapja vérezgetek, közben lehet volt egy enyhe menstruációm is, de arról sem tudom hogy menzesz volt vagy csak vérzés de az már rég lezajlott. ma reggel zuhanynál kicsit felnyomtam magamnak a vizet és piros véres dolog jött ki egy pici.. fájdalmat nem érzek pedig menzesz közben szoktam. Gold t mini spirálom van bent . 2021 óta. Ma lett elegem, este mindenképp elmegyek a párommal a János kórház ügyeletre hogy mi ez, mert nyugtalanít. Tegnap semmilyen verzes nem volt. Meg amit menzesznek gondoltam, az sokkal több vérrel járt de kis vérezgetés azóta is van, főleg reggelente néha egy pici!


Nagyon félek a terhességtől! Okozhatja ezt terhesség?



2023. júl. 17. 09:52
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem ez más
11 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
+ a melleim le vannak eresztve. Abszolút nem feszesek.
2023. júl. 17. 09:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a terhességtől félnék ebben az esetben, de nem akarlak ijesztgetni. Menj dokihoz mindenképp.
2023. júl. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább pl. a spriál okozhatja, terhesség nem valószínű ok. De a terhességet egy teszttel nagyon egyszerű kizárni.
2023. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2, mitől félsz? Nyugodtan mondd, sok szaron átmentem már igazából örülnék is ha …. De úgysem.
2023. júl. 17. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van méhen belüli eszközöm és az orvos azt mondta h hó közben előfordulhat vérzés.

Volt is 2-3 alkalommal.

Oldalt a hasi szúrkálás is normális

2023. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes vérezgetéssel ne ügyeletre menj, mert (valahol tök jogosan) hajtanak el melegebb éghajlatra, és mellesleg egyáltalán nem is biztos, hogy lesz ott olyan, aki érdemben tud segíteni neked. Ez nem sürgősségi eset, de nőgyógyászt keress fel mindenképp. Csak szakrendelésen, ne ügyeletben, ha jót akarsz magadnak.
2023. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!