Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab után újra terhes...

Missed ab után újra terhes lettem ki, hogy tudott elvonatkoztatni az előző rossz kimeneteltől?

Figyelt kérdés
Év elején volt kb 8 hetesen missed ab-om most pár hete kimaradt a vérzés és pozitívat teszteltem dokihoz csak két hét múlva megyek es iszonyat izgulok. Hogy lehet ezen túljutni, hogy ne izguljam szarrá magam? Dokival beszéltem telefonon a pozitív teszt után irt fel progit is azt teszem fel reggel este de mondta hogy varjunk nyugodtan az UH-val hogy már tuti nagy legyen látszódjon és úgymond ne feleslegesen menjek korán és ne ijedjek meg ha akkor meg nem látszik semmi. Viszont így Nemtudom hogy bírom ki ezt a két hetet. Félek, nem akarom hogy ugyan az történjen mint ezelőtt. Ezt a terhességet jobban viselem nem olyan durvák a tüneteim először ez miatt aggódtam, hogy lehet azért mert baj van….aztán eszembe jutott hogy a másiknál meg hánytam mintha muszáj lenne és mégsem élt. Szóval aki volt már így legyen kedves segíteni pici lelket önteni. Köszönöm!!

2023. júl. 17. 10:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét terhességemnèl a mellfájdalom volt az egyetlen tünet, semmi émelygés, hányinger.

Az elsőnél annyira érzékeny volt, hogy sokszor kézzel kellett tartanom menet közben, főleg a lépcsőkön, annyira fájt. A másodiknál sokkal kevésbé éreztem, néha egyáltalán nem volt semmi, ezen paráztam is sokat sajnos.

Mégis az első terhességből lett missed ab, a másodikból pedig a tündéri kisfiam :)

Izgulni biztos fogsz, de hidd el, szerencsére nagyon ritka egymás után két rosszul végződő terhesség, olyankor általában találnak valami kezelendő problèmát.

Remélem, hogy nálad elég lesz a progi-pótlás, próbàlj bízni a babádban és kicsit elhessegetni az aggodalmad! Boldog babavárást! :)

2023. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanugy 8.heten volt missed abom mint neked .

A kovetkezo terhessegemkor amig meg nem mozdult a baba elegge feltem

Nem mindig stresszeltem,de amikor eszembe jutott kb panikroham tort ram,mi lesz ha o is elmegy.

De aztan megnyugodtam lassacskan.

Rendben telt a terhesseg,a szules is gyorsan lezajlott.

Mar 15 honapos a kisfiam

Kitartast kivanok neked 🙂

2023. júl. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%

Minek nem lehet normális magyar szavakat használni?! Ugyanis van, "vetélés"-nek hívják.

Amúgy kitartást, bízz a legjobbakban.

2023. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

3 a veteles az amikor spontan vetelsz el,a missed ab meg amikor muvileg kell befejezni a terhesseget,tehat nem elvetelsz,hanem a nem élő magzatot elveszik.

Mindenki így hívja MO-n.

Nekem a leleteimen is ugy van irva,hogy missed ab,szoval az orvosok is igy hasznaljak.

2023. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Nekem méhen kívüli terhességem volt, rá 3 hónapra jött az egészséges terhesség.

Hát én kb a 20. hétig izgultam, pedig minden uh után megfogadtam, h na most már nyugodt leszek.

De teljesen csak akkor nyugodtam meg, amikor a pici megszületett

2023. júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

3-as!

Ha a "missed ab"-ra gondolsz, akkor nekem ott igenis van jelentősége annak, hogy nem sima vetélésnek hívjuk. Mivel itt általában nincs jele (pl. vérzés, görcsök) annak, hogy baj van, ezért sokkal rosszabb, mert ha egyszer átélted, mindig azon retteghetsz, hogy látszólag minden rendben, de mi van, ha mégsem él már?

2023. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az elhalt terhességem alatt végig megvolt minden terhes túnet. A műtét után szűnt csak meg.

Így úgy voltam vele,hiába nem érzek semmit, ha éreznék sem lennék előrébb, mert ugye az sem jelentett jót.


Én azt mondtam magamnak, hogy 2x nem csap be ugyan oda a villám.

2023. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos tavaly kétszer is megtörtént velem. Elsőnél eszembe sem jutott, hogy velem is megtörténhet 3 egészséges terhesség után. Masodiknál rettegtem, sajnos nem is maradt, most 20 hetes vagyok. Amíg nem éreztem mozogni, ugyanúgy rettegtem, hogy megismétlodik. Nem tudsz ellene tenni, nagyon nehéz az első idoszak. Muszáj túlélni...

Alapból nem szabad arra gondolni, mi van, ha megismetlodik. Tudom, nehez, de muszáj megprobalni pozitívan hozzaallni.

Szoritok, hogy sikerüljön!

2023. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
3# 4# valóban nem mindegy. Annyival egészíteném ki, hogy missed ab nem feltétlenül jelenti a műtèti befejezèst! Megkésett vetélést jelent. Nekem is missed ab volt de nem kellett műteni.
2023. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

2 missed volt 1 év alatt. A 3. Terhességnél kiborítottam az orvosom a folyamatos aggódásom miatt. Szerencsére megértő volt.

Természetesen ez a terhesség se ment egyszerűen de sikerült és egy csoda kislánynak is az anyukája lehetek.

2023. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!