Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben mertetek...

Első trimeszterben mertetek szexelni, orgazmusig eljutni?

Figyelt kérdés

Nektek mit mondott az orvosotok?

Köszönöm előre is.



2023. júl. 18. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne mertünk volna?


Az orvos annyit mondott, hogy a terhesség nem betegség. Ami jo az anyanak, az jó a babának is.

2023. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Igen :) Találd meg a pózt amit biztonságosnak érzel és hajrá. Nagyon hosszú ám a 9 hónap+ 6 hét+ amíg összeszoktok és olyan fáradt leszel hogy eszedbe se jut. Amúgy apa is emberből van, ne felejtsd el,hogy ők is átesnek ilyenkor egy lelki folyamaton. Beszélj vele erről. Mit érez,mit gondol, te mit érzel,mit gondolsz. Ha apát már most kizárod az nem tudom,hogy jó dolog-e...Az intimitás fontos dolog! Ha nem szabadna valami miatt mondaná az orvos vagy a védőnő.
2023. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Persze.

Az orvos fel sem hozta a témát

2023. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Az első trimeszterben jellemzően genetikai peobléma miatt megy el a magzat, kisebb részben fizikai hatás miatt
2023. júl. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajj, köszönöm!😊 Bár mikor még nem tudtam, hogy várandós vagyok is sokat együtt voltunk, hogy meghozzam a menszeszt, mert késett és feltem tesztelni akkor még egybòl:)
2023. júl. 19. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!