Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hőgörbe terhesség Az ébredési...

Hőgörbe terhesség Az ébredési hőm az 5. Héttől esik lefele. 37,2 volt pozitív tesztnél. Azóta már 36,6ig lement. Napközbe visszamegy 36,9-37 fokra... de gondolom az nem számít Vagy ez normális? Fent kéne maradnia reggel is nem?

Figyelt kérdés

2023. júl. 22. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az ébredési hő számít hőgörbénél, a napközbeni abszolút nem.

én a pozitív tesztek után abbahagytam a mérést, mert ingadozott, nem akartam idegesíteni magam vele. azóta pedig már megszületett a gyerkőc is, minden rendben volt

2023. júl. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, csak az ébredési hő számít. De szerintem is hagyd abba a méricskélést, mert csak feleslegesen idegesíted magad… Ha baj van, akkor nem fogsz tudni rajta segíteni, ha nincs, akkor stresszelsz a semmiért.

Amúgy pedig az ébredési hőt is kismillió dolog befolyásolhatta. Pl. hűvösebb az idő, mint az elmúlt napokban, ha nyitott ablaknál aludtál egy vékony plédben, simán esik a hőd. Vagy ha tovább/kevesebb ideig aludtál, máskor ébredtél. Van természetes ingadozás is.

2023. júl. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen egész ejszaka nyitott ablaknál aludtam
2023. júl. 22. 09:11
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Oké, hogy tanulatlan anyukák vagytok, és a termodinamikáról fogalmatok sincsen, de a hőmérsékletet ne hívjátok már hőnek, az Isten szerelmére, mert agytumort kapok már miattatok!
2023. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!