Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez szerintetek még normális...

Ez szerintetek még normális kategóriájú fájdalom?

Figyelt kérdés
33 hetes terhes vagyok, kb 2 hete kezdődtek ezek a fájdalmak. Olyan, mint amikor a vádlimban van izomgörcs, csak a hasam aljában két oldalt. Viszonylag erős, éles, szúró fájdalom, és keményedik is a hasam mellé. Ilyenkor nehezen tudok beszélni, meg kell állnom, szóval tényleg fáj. Pár perc után elmúlik, de utána még órákig feszül, erős nyomást érzek lefelé a méhszájam és a fenekem irányába. Magnerotot szedek napi hármat, plusz ha ilyen van még gyorsan kettőt. A nőgyógyászom szabin van, sürgősségire meg egyelőre nem akarok ezzel menni. Második babám, az elsővel ennél sokkal gyengébb, menzesz szerű görcsölgetéseket éreztem, az is elmúlt magnéziummal.
2023. júl. 25. 10:58
A kérdező szavazást indított:
Ez még belefér a terhességi tünetek közé.
Nem megnyugtató/normális.
4 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha hirtelen mozdulatra alakul ki ez a nyillaló/görcsös hasi fájdalom, akkor normális.

Nekem is szokott olyan lenni. Bár nekem pár másodperc alatt elmúlik.

2023. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arra leggyakrabban, de többször volt, hogy éjszaka erre keltem. Bár nem tudom, álmomban is mozoghattam. Köszönöm!
2023. júl. 25. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!