Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magyarországon hogy számolják...

Magyarországon hogy számolják ki melyik terhességi héten van valaki?

Figyelt kérdés
Mi nem ott élünk és a tesóm felesége elég érdekes dolgokat állít. Írjátok meg nektek hogy volt (valtozott e esetleg a terhesség folyamán)
2023. júl. 26. 22:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Majd, ha megszületik, rá lehet kérdezni esetleg, hogy túlhordta-e... mekkora méretekkel született.

Elég buta, ha azt hiszi, ez így járható...

2023. júl. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon jó itt kibeszélni a nőt,meg se tudja magát védeni..egyébként én se szerettem ha férjem nem volt a közelben már amikor 30 hetes voltam.

Nem kell kibeszélni,a kérdésedre megkaptad a valaszt,a többihez senkinek semmi köze....szegény sogornod.sajnalom,hogy ilyen családba került.Fel se.merul benned,hogy kényelmetlen az utazás neki,vagy csak simán nem érzi jól magát köztetek?

2023. júl. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Igen, én is így látom. Azért ha nagyobb is, soknak érzem ezt a majd 3 hónapbeli különbséget. Olyat tudok akinek nagy volt a babája nagyon ezért a 37-38-ik héten indították.


De úgy látom a tesóm meg elhiszi, pedig amúgy nem buta... hallgassak, ugye?

Annyit mondtam amikor mesélte, hogy ez nem így működik és hogy a terhességi hét nem változik meg minden vizsgálat alkalmával, és az első uh-oknál eldől.

De állítólag az orvos mondta... persze egyedül ment a feleség, ezt más nem hallotta én meg nem hiszem el hogy orvos méret alapján ilyet mond.

2023. júl. 27. 07:12
 14/23 A kérdező kommentje:
Neked nem kell kibeszélned 12. De ne mondd hogy ez a normális hogy hazudozik. Így is lehetne mondani mint ahogy te leirtad, de ő nem teszi és ez a baj.
2023. júl. 27. 07:15
 15/23 anonim ***** válasza:
24%

Hagyjatok békén őt...nem akar menni nem akar,ha a tesód akár úgyis elmegy,ha meg nem hát nem

Állj elé és mond meg neki,hogy nem hiszed el amit a doki mond,és miért hazudik.

De itt kibeszélni akkor sem fer

2023. júl. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Hát ilyen az élet..mit mondjak.

Nem fair amit ő csinál de nem fogom terhesen kérdőre vonni őt. Aztán meg már úgyis mindegy lesz. Nem váron el tőle hogy eljöjjön, mondtam is hogy megértem, az zavar hogy a tesómat nem "engedi"...


Az meg, hogy te mit olvasol el, rajtad áll.

2023. júl. 27. 07:21
 17/23 anonim ***** válasza:
87%

12. és 15.

Nem az a baj, hogy nem akar menni!

Hanem, hogy ezt nem mondja meg őszintén, hanem hülyesegeket talál ki. Akkor már valami olyat mondana, ami reális is.

2023. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%

12. 15. Ne is haragudj, de sztem teljesen okés ha valaki itt ventillál. Itt elmondja, mi úgysem ismerjük egyiket sem, a kérdésére választ kapott. Mivel bizonyára bántja a dolog, hogy ő nyitna a sógornője és a tesója felé a nő meg összevissza letereli a hisztizés miatt.


30 hetesen miért ne lehetne már utazni vagy egyedül lenni? Számtalan nő megszül pl. egyedül.. a terhesség nem betegség.. én a munkahelyemről mentem szülni, nem otthon picsogtam, hogy jaj hát már 30 hetesen nem merek sehova menni meg hasonlók..

Ha most elmondta, mi véleményeztük, túléled, ugye?

2023. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszi, igen erről van szó.

Nekem is kisbabám van, szóval a terhesség még friss emlék, nem arról van szó hogy nem érteném vagy ilyesmi.

2023. júl. 27. 19:40
 20/23 anonim ***** válasza:
36%
De, a terhesség tud komoly egészségügyi problémákat okozni, az hogy neked nem volt bajod attól más tud nagyon is beteg lenni a szó szoros értelmében. Mondom ezt úgy, hogy nekem sincsen semmi bajom, de fel tudom fogni, hogy attól még másnak van! Mondjuk úgy, szerencséd volt amihez sokat ugye te nem járultál hozzá.
2023. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!