Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez magzatvíz szivárgás? Vagy...

Ez magzatvíz szivárgás? Vagy sima vizszerü folyás? : (

Figyelt kérdés
Késő este zuhanyzás után folyt a bugyimra vizes folyas fel tenyérnyi.. majd bugyit vàltottam es ahogy vettem át kifolyt belölem par csepp azt lattam hogy fehér szinü volt és meleg : ( közben mar egy oraja enyhe gorcseim voltak es utana is most enyhült jobban.. de az maskor is szokott lenni. Szaga nem volt a folyasnak es nem is viszketek ! 18 hetes vagyok nagyon félek hogy esetleg magzatviz szivargas? Holnap reggel megyek dokihoz . Nem tudok aludni folyamatosan figyelem magam .. elobb megneztem most nem folyt semmi ,2 napja voltam uh-an ott minden rendben volt . De annyira félek hogy ez mi volt ; ( nekem keves surubb feher folyasom szokott lenni nem ilyen viz es tej szerü : ( valakinek volt hasonlo????

2023. júl. 28. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

A magzat víz nem tejszerű, édeskés illatú átlátszó folyadék. Próbálj megnyugodni, reggel úgy is mész dokihoz de valószínűleg nem attól volt.

Egy jó tanács a gyógyszertárban tudsz betétet beszerezni ami a magzat víztől elszineződik! Későbbiekben segít megnyugodni.

Boldog babavárást!

2023. júl. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnap veszek olyan betétet.
2023. júl. 28. 01:27
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Sipirc aludni 🥰 bárcsak én is tehetném de az én babám úgy döntött, hogy ma éjszaka nem alszunk 😃
2023. júl. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj, mi volt, de nem gondolom, hogy magzatvíz.
2023. júl. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A magzatvízszivárgás betét nem èr semmit! Azért, mert csak a vizeletet tudja elkülöníteni a magzatvíztől ph alapján. Ha már egy picit lúgosabb a hüvelyi folyásod ph értéke, azt is magzatvíznek fogja érzékelni és csak rád hozza a frászt.

Lúgosabb a hüvelyi folyás, ha van valami fertőzésed (gomba, baci). Ez még ugye elég gyakori terhesség alatt.

De a vizes folyás is elég gyakori terhesség alatt egyébként.

Szóval a lényeg, hogy csak és kizárólag az orvos tud ilyen esetben hiteles választ adni, ha megnéz UH-n és látja, hogy a magzatvíz mennyisége átlagos.

Na most egy fél tenyérnyi folyás soknak tűnik ugyan, de csak a bugyidon. Próbáld ki, hogy pár csepp vizet rá cseppentesz és mekkora foltot hagy.

Az igazi magzatvíz szivárgás minden alkalommal jelentkezik, ha felállsz vagy ülsz. Olyan nincs, hogy csak napi 2-3x szivàrog.

2023. júl. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem magzatvíz volt.
2023. júl. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvizsgáltak nem magzatviz szivargas volt , méhszaj zart és ultrahang szerint minden rendben a magzatviz mennyiséggel , tehát megnyugodtam. A folyasrol nem mondtak semmit de nem is irtam fel semmit gondolom nem rendellenes szerencsere
2023. júl. 28. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!