Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen voltam 5D ultrahang...

16 hetesen voltam 5D ultrahangon ahol megtudtuk a baba nemét kisfiú. Viszont nem láttuk a kukacot csak 2d-ben. Csatolom a képet szerintetek is kisfiú ugye? Nagyon beleéltük magunkat, és szeretnék biztosra menni..

Figyelt kérdés

Oldalról: [link]

Alulról: [link]



2023. júl. 28. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább néhány noname gyakorisnak hiszel egy fotó alapján, mint a szakembernek.
2023. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Én azt sem tudom mit kell nézni.nekem is van mind a két gyerekemrol ultrahang kép,de ezen konkrétan semmit nem látok.
2023. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnétek biztosra menni ..miért ha lány lenne akkor elajandekoznatok?
2023. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Abszolut nem csak elmondtuk a csaladnak hogy fiunk lesz es most paran elkezdtek riogatni… ezert szerettem volna tapasztaltabb anyukakat hallani ezzel kapcsolatban akik jobban ertenek hozza tolunk. Mert sajnos sok olyat hallottam hogy tapasztalt szakemberek a koldok zsinort beneztek kukacnak… van olyan ismerosom is akinek ez a 38. Heten derult ki hogy vegul kislany. Erre iranyult volna a kerdes inkabb :)
2023. júl. 28. 20:09
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
De cuki az a kutyus a képek alatt! Amúgy szerintem a második képen látszik a kukac.
2023. júl. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szeti tem csak 2 d ben lesz fiú. 5 d ben meg valami más!🤦‍♀️
2023. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire kardinális kérdés, csináltass genetikai vérvételt, abból 100%-ra kiderül.
2023. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De szerinted ha a szakember nem látja jól, miközben ott forgatja a videót, mi itt 2 kép alapján jobban fogjuk tudni?
2023. júl. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen riogatókat úgy nyakon kéne csapni, hogy elmenne a kedvük. Csak ért hozzá az a szonográfus!
2023. júl. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!