Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez normális? Mi...

Szerintetek ez normális? Mi ez az időpont????

Figyelt kérdés

Július 20-án pozitívat teszteltem.

Utolsó mensim szerint ma vagyok 6+5 hetes terhes. Aug 23-ra adtak időpontot a nőgyógyászatra, és mikor megkérdeztem, hogy nincs-e korábban, azt mondták, hogy teljesen felesleges, mert akkor leszek 10 hetes és úgyis akkor kezdenek el vizsgálatra küldeni...



2023. júl. 29. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs komplikáció, teljesen jó.
2023. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egy “véletlen” folytán 6 hetesen mentem először…nem a baba miatt szerettem volna, hanem amúgyis aktuális volt.

Annyit tudott csak a doki megmondani, hogy jó helyen van a baba és megállapította a terhességet, majd 9. héten visszahívott.

Mivel ilyenkor még nagyon pici nincs szívhang sem..szerintem teljesen oké, hogy 10 hetesen hív először, nem késő. Utána még a 12. heti genetika előtt lesz időd felkeresni a védőnőt és elmenni vérvételre, semmivel nem leszel elkésve.

2023. júl. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
9+ héten voltam először a dokinál, semmiről nem maradtam le. Nálunk csak a tb alapú genetikai uh-val van gond, mert 2-3 hónappal előre kell időpontot foglalni, azt meg nem is értem, hogy hogy... Szóval oda már ha akartam volna sem kaptam volna időpontot terhesség megállapítás után a 12. hétre, de ez van.
2023. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 hetesen voltam, teljesen jó.
2023. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Én elmennék előbb magánban. Első babánál az ember nem bírja ki hogy nem tud semmi biztosat.

Én 6+3-nál voltam barnázással és akkor már szívhang is volt.

2023. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
9 hetesen voltam először dokinál,szándékosan.
2023. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen jó ez az időpont. Persze baromi rossz ez a sok hét várakozás, de ez van.
2023. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azért izgulok, mert nálam sok a rizikó tényező. Túlsúlyos is vagyok, magas vérnyomásom van, május óta metotyrint szedek basedow miatt. Egy csoda számomra ez a baba, nagyon szeretném, hogy velem maradjon.
2023. júl. 29. 10:47
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A metotyrin miatt azonnal mennék, tekintve hogy más gyógyszert kéne használni.
2023. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm a válaszod! Mikor megtudtam, hogy kisbabám lesz, azonnal abbahagytam a metotyrin szedését. Jövőhéten elmegyek szerintem kórházba a nőgyógyászhoz, ő csak fog fogadni...
2023. júl. 29. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!