Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ritkább az olyan terhesség,...

Ritkább az olyan terhesség, ami nem hoz ki semmilyen súlyos egészségügyi problémát?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdést, hogy ugye nem minden nőnek alakulnak ki problémák a terhesség(ek), és a szülés(ek) után?


A múltkor például olvastam egy olyan esetet, hogy az anyuka teljesen ki volt borulva, mert tönkrementek a fogai, úgy felborult a hormonháztartása, hogy azóta is bajlódik a pajzsmirigyével, derékfájása lett, megmaradt a terhességi cukorbetegség, stb.


2023. júl. 29. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Én kétszer szültem egyszer sem lett semmilyen egészségügyi problémám
2023. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 1 fogam bánta.

Se a hormonjaimmal nincs baj, se a derekam nem fáj, a pajzsmirigyemmel sem kell bajlódnom.


2xszültem.

2023. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ez már a sokadik ilyen kérdés. Gyakoribb hogy valamilyen nyomot hagy a testen, hogy milyen súlyosat és mennyit az változó.
2023. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Azért az ritka, hogy valakin semmilyen nyomot nem hagy a terhesség, de az szerintem nem általános, hogy súlyos szövődményeket okozzon.
2023. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is ritkább az, hogy semmilyen nyomot nem hagy, ettől függetlenül rajtam semmi nem változott két szülés után, semmi eü-i problémát nem váltott ki.
2023. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több ilyen "apróság" jött ki, mint: enyhe tojásérzékenység (néhány állagban nem tudom megenni a tojást, mert fáj tőle a hasam - pl. rántotta), erősödött valamivel az ekcémám és kicsit migrénesebb lettem.. de egyik sem annyira súlyos szerintem.
2023. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az immunrendszerem mondta fel a szolgálatot. Azóta mindent elkapok. Addig szinte sose voltam beteg. De ennyi.
2023. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lesüllyedt a medencém, tojás allergiám lett és valószínű pajzsmirigy problémám is van. Immunrendszerem tropa, hajam kihullott helyébe babahajam nőtt( pihés vacak,hosszú de áll mindenfele),éjszaka görcsöl a lábam. A láb problémát viszont nem értem, tudja valaki az miért van?
2023. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem magnéziumhiány.


Lehet a magnézium a hajhulláson is segít.

2023. júl. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Bogus20 ***** válasza:
51%
Azért mert az ember alapvetően húsevő. Ez a kor legnagyobb hazugsága hogy növènyeket kell ennünk. Gondoljatok pl az eszkimókra. Addig nem kellett nekik orvos amíg nem kezdtek el import lisztet enni. Szóval az önsajnálat helyett próbáljátok ki mèg mielőtt ítèlkeztek, persze alapos utánajárás után mert ez nem csak az izmos húsok evèsèről szól. Mondjuk ha nekem valaki ezt mondja 5 ève azt mondom hülyeség, de sokszor az ember csak a saját hibáiból tanul. Voltam olyan kètsègbeesett hogy kipróbáltam. Addig èn is azt hittem hogy a hüvelygomba, fogszuvasodás, bőrproblèmák "normális " dolgok, mert hogy sokakat èrint. Szinte minden ilyen dolog a táplálkozásból ered, a terhessèg leszívja az embert ès ront az általános egészségi állapoton.
2023. júl. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!