Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam ma egy terhességi...

Csináltam ma egy terhességi tesztet reggel (gabriel). Negatív lett, de nem dobtam ki, és este mikor ki akartam dobni ránéztem, és akkor már egy plusz halvány csík volt. Ez most mi? Úgy tudom a teszt 30 perc után már nem értékelhető.

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 01:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kivártad a 30 percet és a végén ránéztél megint? Vagy megnézted valamikor a 30 percen belül és este nézted meg megint?

mert szerintem lehet, hogy ha kb 10 perc múlva megnézted, és akkor nem látszott a másik csík, és akkor otthagytad, akkor a maradék időben kezdett látszani a 2. csík...

Szerintem csinálj még egy tesztet, csak az legyen másmilyen fajta.

2010. okt. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
30 percet nem vártam,de egyszer délután is ránéztem,és akkor még nem volt 2. csík. Csak késő este 21:00-körül. A tesztet pedig reggel 9:00-kor csináltam.
2010. okt. 15. 01:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor az már nem értékelhető...csinálj egy másik tesztet,más fajta teszterrel.
2010. okt. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem értékelhető már ilyenkor a teszt, ezèrt is van rá írva hogy a pisibe mártás után x- perccel nézze meg, az az eredmény, utánna nem értékelhető!

Ez a szellemcsík a teszten.

2010. okt. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha színes, akkor ettől függetlenül is +. hiszen ha nem lenne hcg a szervezetedben, két hét múlva se mutatná ki. ha szürkés színű, akkor szellemcsík
2010. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
esetleg fotót tudsz róla fölrakni?
2010. okt. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam is így kezdődött! :) A már nem értékelhető időtartományban teljesen erős pozitív lett a tesztem. Most vagyok 10 hetes terhes. :)
2010. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy Medilabos tesztet,az pedig egyértelműen negatív. Azért hétfőn doki. Köszönöm a segítséget!
2010. okt. 15. 11:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Gabriellel teszteltem, ahogy rácseppentettem a pisit, és végigment rajta, mutatta is rögtön, hogy pozitív. Sajnos, ha a 30 perc eltelik akkor az eredmény már nem érvényes, de azért drukkolok!
2010. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én ilyen tesztem épp itt bosszant!:) Kívánom hogy neked is baba legyen belőle!!!!!!
2010. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!