Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor és hogy árultátok el a...

Mikor és hogy árultátok el a 2.gyermek érkezését?

Figyelt kérdés

2023. aug. 4. 18:01
 1/8 A kérdező kommentje:
A nagyobb családra gondolok, nem az apukara
2023. aug. 4. 18:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meglátogattuk a szüleimet vittünk egy finom pálinkát hogy kpstoljuk meg és mikor koccintottak a férjem megkerdezte mire igyunk .?

a szüleim nem tudtak hirtelen válaszolni én meg rávagtam akkor igyatok a 6.unokára :):)

2023. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egész egyszerűen, amikor találkoztunk elmondtuk, hogy érkezik a kistesó.

Nem volt semmiféle hókusz-pókusz.

2023. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Telefonon közöltük.
2023. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam egy fotót a nagyobb gyerekről, amint egy táblát tart, "nagytesó leszek" felirattal, azt küldtem el nekik.
2023. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom éppen mesélte, hogy az unokatesóknál jön a második baba. Mi tudtuk, mert beszéltünk már velük, ők két héttel "utánunk" jártak a terhességben, csak nem várták ki a 12. hetet valamiért, szóval ha anyósom már így lelkendezett, hogy de jó, megint lesz egy baba a családban, akkor már kijavítottuk, hogy igazából két baba lesz. Mikor a még tágabb családdal találkoztunk, addigra már nagyon nem volt mit jelentgetni, mert már kezdett kerekedni a pocak, szóval bár nem mondtak semmit, amíg mi szóba nem hoztuk, de azért elég egyértelmű volt ott már a helyzet. Végül úgy adódott, hogy az unokatesóknál született hamarabb a kicsi, 5 nap különbség van a második gyerekek között :D Az elsők is közel vannak korban, ott 5 hónap az eltérés, pedig nem beszéltünk össze :D

Anyámnak és tesómnak meg csak annyit mondtam, hogy karácsonykor egy extra csomag is kerül a fa alá (novemberi a második gyerkőc).

2023. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kislányomnak csináltattunk bodyt "Nagytesó leszek" felirattal. Kellett idő kire leesett és elolvasták mi is van ráírva.
2023. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyukám pont akkor hívott, amikor vártam a terhességi teszt eredményére.
2023. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!