Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt alkohol?...

Terhesség alatt alkohol? Árthattam a kicsinek?

Figyelt kérdés
Fél éve hagytam el a fog.gátlót, azóta próbálkozunk a párommal. Az utóbbi időben sokat voltunk bulizni. (3-4x) mindig ittam, egyszer be is rugtam rendesen😖 hát erre ma pozitívat teszteltem (4nap múlva lenne esedékes a mensi)! Árthattam már neki? Kb most lehet 4 hetes. (utolsó menstruációt nézve)

2023. aug. 4. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem,most meg csak egy zigóta. Ha mostantól nem iszol nincs gond. Azzal hogy ittál csak a teherbeesést nehezítetted meg elvileg, de semmi más.
2023. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, még nem a te véredből veszi fel a tápanyagot. De mostantól kezdve nincs bulika!;D Azazhát van, de csak szódával:D

Sok sikert!:)

2023. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jajjj de jó😁 köszönöm 🙏❤️😁 nem bulikázok😂
2023. aug. 4. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem ártottál ...még.De inni nem szabad eztán.Amugy tesom ugyanígy járt.Barátnője esküvőjén ivott,aztán meg másnaposnak hitte magát.😅Kiderult terhes.Ennek 17 éve.🙃🙃
2023. aug. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Full másnaposan teszteltem pozitívat. Egy ideje nem jött össze a baba és volt egy missed abom is, ami amúgy inszemmel jött össze, így nem gondoltam, hogy spontán sikerült. Csak egy megérzés miatt teszteltem aznap. 10 hónapos és köszöni jól van 🙂. Minden jót!
2023. aug. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!