Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július 1.én volt mensim...

Július 1.én volt mensim utoljára augusztus 2.án pozitív teszt ( nem jött meg a mensim ) Most csütörtök óta pisilés után vér jön, néha görcs is van Mitől lehet ez ? Voltam dokinál nem írt fel semmit jelentkezzek 2 hét múlva uh.n

Figyelt kérdés
És ha el halt a baba ?
2023. aug. 6. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha teheted menj el magánba ultrahangra minél hamarabb, mert, ha tényleg meghalt a baba és nem ürül ki a testedből rendesen, abba bele is halhatsz.
2023. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


El lett mondva… ha elhalt akkor vagy kiürül magától, vagy pedig megműtenek.

2023. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felesleges volt még egy kérdést kiírni ..az elsonel már minden el lett magyarázva...ugyanazt tudjuk mondani itt is mint ott.
2023. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De azóta voltam ügyeleten nem tudtok olvasni ?
2023. aug. 6. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
De, tudunk. Az előző kérdésednél a 21es válaszban, pont az van leírva, ami történt. Várni kell. Vagy elvetélsz, vagy nem. 2 hét múlva megnéznek. Nem tudnak mit csinálni. Ha az orvos nem mondta meg hogy mitől vérzel (ez is el lett mondva, hogy nem fogja tudni), akkor mi honnan tudjuk? Várd ki szépen a 2 hetet és okosabb leszel. Nyilván ha közben erős vérzés lép fel, akkor egyértelmű a helyzet.
2023. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor még a doki sem tud csinálni semmit.

A stílusos pedig igazán gyönyörű

2023. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy vársz vagy elmész hcg szintet nézetni... mondjuk furcsálom hogy az orvos egyből nem oda küldött...
2023. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi törtent az ota kerzezö
2023. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!