Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes magzatnak mennyit...

26 hetes magzatnak mennyit kell mozognia? Csütörtökön voltam védőnőnél előtte naon aktív volt. Azóta alig jelentkezik be. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nem tudom, en 24 hetes vagyok. Nagyon aktiv volt idaig, ma alig ereztem. En is ideges voltam, vegul tornazas es vacsora utan bejelentkezett, de sokkal halovanyabban mozog, mint idaig. Valoszinu, vannak nyugodtabb napjaik-idoszakaik. Zenere, mozgasra-tornara, csokira-edesre reagal valamit? Ha nagyon ideges vagy, hivd fel a vedonot.
2015. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondtam, hogy anyja-lánya. :)

Van, amikor pörgök, mint a búgócsiga, és van, amikor legszívesebben délig ki sem dugnám az orrom a paplan alól.

A babák is ilyenek. Most lustálkodhatnékja van a tiédnek. :)

2015. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!