Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelés eredmény egy...

Cukorterhelés eredmény egy kis séta miatt nem változnak?

Figyelt kérdés

Nekem nem mondták, hogy ne mozogjak.

Sőt mivel 5 percre lakunk a kórháztól, nekem mondták, hogy simán hazasétálhatok.

Valakinek meg végig ott kellett ülni más kórházban..

Nem értem..

5,6 lett egyébként a 120-as érték. Az ehgyomri meg 4,7.


2023. aug. 8. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2x kellett csinálni.

Az iroda ahol dolgozok 2 percre van a kórháztól gyalog.

Az elsőnél megengedték, hogy átmenjek vissza.

Ott 8.6lett a 120percesem.

Nem lett jó viszont egy másik érték, ezért ismételték 1 hét múlva.

Ott végig ültem, meg sem mozdultam.

Ott 6.4lett 120perces

2023. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Erről annak idején én is írtam ki kérdést. Én voltam cukorterhelésen az egyetlen, aki maradt a fenekén, míg a többi nő elment vásárolni, stb. Nem szabadott volna, mert az is hatással van az értékre.

3 perc sétára lakom a kórháztól, szóval nekem is megérte volna hazamenni, tétlen ücsörgés helyett.

2023. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is sétáltam, boltba mentem, senki nem mondta hogy nem lehet és csak ülni szabadna.
2023. aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

A covid alatt simán elküldtek haza. A mostaninál ülnöm kellett. Majdnem tizedre pontosan ugyanaz lett az eredmény mindkét alkalommal, tökéletesen rendben volt a cukrom. De hivatalosan nem szabadna mozogni.


Gyakorlatban nyilván kardiózni nem érdemes, és ha határon van, akkor bizonytalan az eredmény és nem lennék nyugodt, de egy komoly gdmből egy rövid séta nem fog tankönyvi terhelést csinálni. Vagy ha igen, akkor a napi mozgás rendbe tenné a cukrot.


Erről jut eszembe egy távolabbi ismerős, aki hazament és nekiállt lépcsőzni hogy ne piszkálják a diéta miatt, és még úgy is brutális rossz cukra lett...

2023. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tőlem megkèrdeztèk hogy kocsival vagyok e, mert akkor hazamehetek. Viszont ne gyalogoljak, mert az befolyásolja az eredmènyt.
2023. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2es írta én voltam egyedül aki maradt a seggen szépen 2 órát..magas lett a cukrom a többieknek mindenkinek jólett.ők ittak és végig mozogtak

Vokt 1 csak direkt sétált mert tudta hogy akkor lemegy az értéke

2023. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez annyira messze van a rossztól, hogy nem valószínű, hogy a sétálásnak köszönheted.


Ha 6 felett lenne az eredmény vagy az éhgyomri is magas lett volna én csak akkor aggódnék ezen.


(De azért ne vegye ezt senki példának, a saját babánk érdekében üljünk már meg nyugton 2 órát, aki meg direkt befolyásolni akarja az eredményt az még simán mondhatná azt is, hogy megtagadja a vizsgálatot, megspórol vele magának 2 óra sétálást, meg egy kis pénzt az államnak)

2023. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most voltam. Nem sétálhattam, és még vizet sem ihattam :/
2023. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!