Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik velem, lehet...

Mi történik velem, lehet terhes vagyok?!

Figyelt kérdés

4 napja történt a barátommal az első alkalom. Igen, nagyon felelőtlenek voltunk, gumi nélkül csináltuk, de nem sokat, és azt is azért, mert a gumival nem sikerült behatolni. (ha lehet erről most ne oktassatok ki.) Tényleg pár löket volt az egész. Azt mondja előváladék nem volt, el sem élvezett csak a legvégén. Ezért nem értek pár dolgot

A naptárom szerint nem voltam abban a státuszban,hogy nagy valszínűséggel teherbe essek. Ebben a négy napban aluszékony vagyok, fájnak a végtagjaim, egyik reggel őrült hasfájás és hidegrázás + hasmenés. Mellesleg bő hüvelyfolyásom is van, de semmi különöset azzal nem tapasztalok, fehéres,szagtalan és nem darabos. A mai nap érzek émelygést is.

Nagyon korai megmondani tudom, rengeteget olvastam már erről. Rettenetesen ideges vagyok, és szidom magamat/magunkat a hülye felelőtlenségért.

Ötletem sincs mégis mi a bajom.. Az első szex miatt vannak ezek? Kétségbeesett vagyok, anyámmal ilyenekről nem lehet beszélni, egyből szét üvöltené a fejem.

A lehordást hanyagoljuk, így is elég fejmosást fogok kapni ha kiderül valami rossz..

18/L



2023. aug. 13. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Kevesebb szex és több biosz! Szex után 4 nappal "terhesen" sincsenek terhes tünetek.
2023. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Jártál iskolába? Vagy honnan veszed, hogy 4 nappal az aktus után terhességi tünetek vannak?

Ha ennyire nem vagy tisztába az alap dolgokkal, nem kéne szexelni.

2023. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Az első szexuális alkalom van, akinek megbolygatja kicsit a hormonjait, ez előfordulhat. Ez pl. okozhatja a bő hüvelyfolyást (meg egy fertőzés is nyilván).

A többit pedig vagy az, hogy benyaltál valamilyen vírust/ételmérgezést, vagy a stressz miatt fizikai tüneteket produkálsz.

A terhességnek jelenleg semmiféle tünetei nem lennének, ha megtörténne a megtermékenyülés, akkor is az embriókezdemény még csak úton lenne a petevezetődben a méhed felé.

2023. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez vírusfertőzésre utal.
2023. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miféle vírus? Valami nemi betegség? Orvos elkerülhetetlen?
2023. aug. 13. 19:56
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de ha igaz ez a sztori, te nagyon buta vagy. Rögtön a szex után már terhességi tüneteid lennének szerinted? Meg a végtag fájdalom, őrült hasfájás, hidegrázás, hasmenés még véletlenül sem terhességi tünetek. Az egy dolog, hogy anyád nem normális, de hogy a suliban sem esik szó ilyen dolgokról? Folyás meg valószínűleg eddig is volt időnként, csak nem figyeltél fel rá, mert szűz voltál, és ahogy a mellékelt ábra is mutatja, nem érdekelt a tested működése.
2023. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, gyanakodom rá. Jártam iskolába, és mint mondtam rengeteget olvastam utána. És kértem mindenkit ne azzal legyen itt tele minden h hülye vagyok meg stb stb, én csak segítséget kértem... Tapasztalatlan vagyok, az iskolában pedig nincs bővebb történet erről. És kétlem, hogy minden 17-8-9 éves regényeket olvas a szexről és a következményeiről. Igen, sajnos nem tudom ez hogy megy, ezért kértem s e g í t s é g e t. De igazat adok nektek, buta vagyok, tudatlan, és "úgy kellett neked."
2023. aug. 13. 20:15
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem amiatt írták, hogy buta vagy, amit tettél (bár az is felelőtlen dolog), hanem amiatt, mert nem vagy tisztában alapvető dolgokkal sem ami pl a teherbe esést illeti.

18 évesen pedig már időszerű lenne.

Oké, hogy az iskolában úgy tanítanak dolgokat, ahogy, de ott van előtted az internet, ha tényleg rengeteget olvasgattál a témában, vajon hogy kerülte el a figyelmed pl a beágyazódás folyamata és ideje?

Ha erről olvastál volna, a kérdés sem születik meg..

2023. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Nyugi, nem vagy terhes :)


De ez a kis ijedtség tanulság is egyben, legközelebb jobban figyelsz a védekezésre.

2023. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

el sem élvezett csak a legvégén


hát, így szokták...

2023. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!