Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Augusztus 4-én volt egy aktus amikor elment bennem de óvszerrel, viszont amikor kihúzta akkor látszott hogy már szinte teljesen bennem volt a koton és úgy húzta ki belőlem (lecsúszott közbe) de a koton aljába mintha láttam volna egy kevés spermát. Azóta előfordult hogy óvszer nélkül betette max 2-3 percre . Alhasam 2 napja folyton fáj nagyon enyhén, menstruációm mostanában kéne jöjjön de semmi jele . Szerintetek most teherbe estem?

2023. aug. 14. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alhas fájdalom a menstruáció egyik jele.
2023. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes de ne tegye be nelkule
2023. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán egy teszt okosabb lenne!🤦🤦
2023. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam egy tesztet és negatív lett . Testvérem azzal ordibál hogy ez nem igaz mert két hét kell elteljen szigorúan hogy kimutassa az igazat. Ez igaz? Augusztus 4-e óta már eltelt 10 nap is ,ha terhes lennék valami biztos változott volna azóta a testemben de ez mégis negatív
2023. aug. 15. 08:18
 5/5 anonim ***** válasza:

NEM vagy terhes.

Nyugodj már meg

Felesleges hulye teszteket csinálni

Nem tudom hany eves vagy de ha nem akarsz gyereket ne dugj ÓVSZER NÉLKÜL

2023. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!