Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki többször használt már...

Van aki többször használt már Clearblue tesztet? Csak nálam lesz mindig kb 5 perc után az összes "pozitív"?

Figyelt kérdés
6 napja késik a menszem. Ma csináltam egy tesztet ami kb 1-2 percen belül nagyon halvány pozitív lett, de rá kb 5-10 percre megerősödött, de csak a vonal egyik oldala....Járt már vlki így? Ez most akkor pozitív vagy csak szellemcsíkos...Már nem tudom eldönteni.
2023. aug. 14. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
6 nap késés után még a legérzékenyebb teszt is olyan erős lenne,hogy kinyomná a szemed.Szoval így tuti negatív .
2023. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az 1#-el.

Első terhességemnél kb 4 napos késéssel teszteltem, időn belül erős pozitív lett. Másodiknál egy hetes késéssel, ott meg pláne leesett a 2 csík. Mindkét alkalommal csináltam egyet másnap délután is, kérdés sem volt bennem az eredményt illetően.

Én nem is néztem az érzékenységüket, lekaptam a dm-ben a polcról mindig egyet (illetve llyat amiben 2 csik volt, szerintem x-epil) es megcsinaltam. Ha nem egyertelmű, akkor ott eleve valami bibi van szerintem.

2023. aug. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom...Az első terhességemnél egy hét után épphogy volt vlmi kis halvány csíkom, ezért nem vagyok benne biztos.
2023. aug. 15. 00:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én korán tesztelek, ha volt 1 teszt amin derengett valami, olyankor csináltam más fajtát ha azon is lett valami, akkor reménykedtem.

Mért nem csinálsz predictor earlyt, vagy facelle tesztet?

2023. aug. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálunk leginkább csak Clearblue van. A legtöbb gyógyszertár is szinte csak azt forgalmaz. De körbenézek, hátha Müllerben vagy ilyesmi helyen van vlmi más.
2023. aug. 15. 01:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne gyógyszertárban vegyél terhességi tesztet... Ott a legdrágább.


Internetes rendelést az ország bármelyik pontjára kiviszik, ha többet rendelsz egyszerre és mást is rendelsz (pl terhes vitamint) bőven megéri szállítási költséggel együtt is.


Rossmann vagy DM is van minden kisvárosban.

2023. aug. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!