Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Farfekvéses baba rúgása hol...

Farfekvéses baba rúgása hol érezhető?

Figyelt kérdés

Eddig az oldalamba éreztem ott ahol a feje is volt (harántba feküdt) Pár napja pokolian görcsölni kezdtem, zuhany sem segített. Megijedtem, hogy beindult a szülés és kora baba lesz, aztàn egy óràn belül kb csillapodott a dolog aztàn el is múlt. Azóta viszont fájdalmas ülni, olyan mintha nyomnám a babát, rúgásokat is a szemérem csontnál érzem már, a bordàm alatt meg érzek egy nagyobb púpot ami a gyerek valamelyik része

32hk


2023. aug. 18. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Sztem befordult.🙂

Nekem volt harántban is, aztán farfekvésben. Nagyon lent érzem bal oldalon rúgni. Ha ülök vagy ebben a helyzetben kissé előre hajolok, kívülről érze a mozgást a combommal. A kezét meg gyomortájekon szoktam érezni, főleg abban a magasságban a jobb oldalon.

2023. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Mármint szerinted koponya vagy farvégűre fordult be?
2023. aug. 18. 13:55
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Koponya, ha eddig faros volt.
2023. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, most látom, hogy harántban volt. K

Akkor passz. Bízzunk abban, hogy koponyavégű lett. A púp simán lehet a háta vagy a popsija. (3at már szültem.)😄

2023. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem ő a 3. babám. Első kettő fejvégű volt végig, nekik mindig fenn éreztem a rúgásaikat, ezért aggódom, hogy esetleg farra fordult.
2023. aug. 18. 14:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva, hogy nagyon sokféleképpen helyezkedhet még így is. Másik két végtagját nem érzed esetleg? Lehet, hogy a háta van kifelé, a kezei befelé...
2023. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 3. babát, ha faros, megengedik, hogy megszüld természetesen úton, az első kettőt nem, ha esetleg ettől félsz. Kérdezd meg nálatok mi a helyzet.
2023. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szeretném természetesen szülni így. Előző kettő szülésem problémás volt, csodával határos módon nem lettek oxigénhiànyosak. Szóval ha azt mondjàk császár én örömmel fogadom. Pont az a félelmem, hogy ne hogy majd meginduljon így, ha valóban rosszul fordult
2023. aug. 18. 19:32
 9/11 A kérdező kommentje:

6os

Nem a kezeit nem érzem

2023. aug. 18. 19:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Még az utolsó hetekben is befordulhat. Sztem azt érezted. Mikor mész legközelebb uh-ra?
2023. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!