Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltunk 4D ultrahangon és a...

Voltunk 4D ultrahangon és a vizsgáló orvos szerint 30. hétben nagyon rossz, hogy farfekvéses a baba. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Eléggé lemondóan mondta, h ez baj. Én eddig nem is gondoltam, hogy ez gond lenne, még 2 naponta máshol érzem, hogy rugdos, biztos tud forgolódni. Még van 10 hete. Tudom, vannak csodaesetek, hogy a szülőszobán fordul be, de valós elvárás hogy 10-12 héten keresztül "mozdulatlanul" jó irányba legyen? Tudom, hogy egyre kevesebb a helye, de csak megijesztett, pedig nem vagyok aggódós.
2016. jún. 3. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az ilyen emberek miért lelik örömüket a kismamák ijesztgetésében, de büntetném!!! Semmi baj!!!
2016. jún. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nogyogyasz volt, hanemszonografus, ok meg ilyenhez nem ertenek.
2016. jún. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha majd a 36. Hetben mondja neked barki is akkor se ijedj meg. Azert (is)van a csaszarmetszes.
2016. jún. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy úgy értette, hogy az uktrahang vizsgálat szempontjából rossz? Én ikreket vártam, mindkettő faros volt, nem tudták őket jól mérni. A buksijukat mindig a bordáimon keresztül próbálták, a combjuk mérete sem volt pontos. Nekem úgy magyarázta az orvos, hogy a has görbülete vhogy a faros babáknál nem ad pontos méretet-engem emiatt többször akartak császározni: Túl nagy különbséget mértek a babák között. Végül 3deka különbséggel születtek, ők meg több mint egy kilót tippeltek.
2016. jún. 4. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a szülés miatt mondta, akkor nem értem a riogatást, még van ideje fordulni. Egyébként sem kell megijedni, végső esetben ott a császár, ami nem olyan borzasztó.
2016. jún. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért mondta,mert minél nagyobb a baba,annál nehezebb a fordulás,de ez nem azt jelenti,hogy nem fog megfordulni.Én 32 hetesen voltam uh-n,már fejvégü volt,de nem tudom mikor fordulhatott be.
2016. jún. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 32. hetet taposom és még mindig farfekvésű a babám.2 napja az orvosom megnyugtatott hogy ne izguljak a szülés előtti utolsó pillanatban is megfordulhat ☺ Én sem értem hogy miért kell ijesztget i a kismamákat.
2016. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 30. héten farfekvéses volt a babám. Akkor az orvosom annyit mondott,hogy még megfordulhat,csak minél tovább,annál kisebb az esélye. Most inkább fent érzem a mozgásokat,bár az lehet a fejecskéje is,nem tudom...jövő héten megyek uh-ra,majd akkor kiderül, változott-e valami :)
2016. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyébként most teljesen keresztben fekszik, nekem sem kényelmes, nagyon feszít oldalt.

Próbálom "megbeszélni" vele, hogy ebből a pozícióból mozduljon ki, lehetőleg a jó irányba. :)


Nem túl fészkalodó, egy pozicióban elvan másfél hétig, mikor teljesen új helyen érzem az apró rugikat.

2016. jún. 5. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!