Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek valaki, vagy...

Van köztetek valaki, vagy ismertek valakit aki farfekvéses babát hüvelyi úton szült?

Figyelt kérdés

Nem lett gond, minden rendben ment,nagyon nehéz volt?

Én 3. babámmal vagyok 31 hetes terhes. A másik két babám simán született, de ők korán fejvégűbe fordultak. Most a pici még faros(nem lábtartásos). A dokim azt mondta,ha így marad, akkor is megpróbálhatjuk a sima szülést. Én is így szeretném, de azért van bennem félelem, ezért várok tapasztalatokat.



2016. dec. 21. 08:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igen, legjobb barátnőm a 2. babáját. nem volt semmi gond. ő nagyon örült annak, hogy sikerült természetesen szülnie
2016. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám!

A nővérem volt faros, első baba, és megszülte természetes úton. Nem mondta, hogy sétagalopp volt, de annyira nem vette el a kedvét a gyerekvállalástól, hogy még szült utána három kisbabát. :) Állítása szerint nem ez volt a legfájdalmasabb szülése, velem jobban megszenvedett szegény, mert csak 26 óra vajúdás után kegyeskedtem a világra fáradni. :(

2016. dec. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen. A kórházban a szobatársam, nála is a 3. gyerkőc volt faros, és megszülte simán.
2016. dec. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sógornőm, első babát, zalaegerszegi kórházban egy idősebb tapasztalt doki bevállalta. Szerencsére nem lett semmi gond, csak sokkal tovább tartott a szülés mintha fejfekvésű lett volna a baba.

Ha te már kettőt szültél természetesen, úgy könnyebb lesz a 3. farfekvéssel is.

2016. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Anyukám engem. Első szülés alkalmából. Régen nem császároztak emiatt első babánál sem. Elvileg a tesómhoz képest sokkal nehezebb szülés volt, nagyon nem részletezte.

Bajunk nem lett egyébként.

2016. dec. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem se volt fejvégű a babám a 32 hetes UH-n. Aztán csak befordult 34 hetesen. Nincs lekésve még róla!
2016. dec. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Többedszer szült nőknél 34. hétig simán befordulhat még.
2016. dec. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ex Anyos.kis picike,vekony no pedig.

Volt parom,es a novere is faros volt.mindketszer normal uton szult.semmi komplikacio nem volt.3 kilo felett voltak mindketten.

Amugy az En 3.babam is faros volt meg 34 hetesen is.aztan 36.heten mar fejvegu volt.

Van meg ideje megfordulni.

2016. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm Zalaegerszegen szintén. Ő a második babáját szülte így. Nem volt semmi gond, csak nehezebb volt a szülés, és utána csináltak neki kaparást, amihez nem bódították, semmi. Arra azt mondta hogy rosszabb volt mint a szülés.
2016. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Anyukám engem és a nővéremet is farosan, hüvelyi úton szült. A tesómnál nem volt gond, én viszont elakadtam, és a vállamat eltörték, a doki anyum hasára feküdve, szinte kinyomott belőle....
2016. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!