Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvetéltem. Utána csináltak...

Elvetéltem. Utána csináltak vércsoport meghatározást. ARh negatív vagyok. Ellenanyag szűrés eredménye:negatív. Megjegyzésbe oda írták,hogy ellenanyag adása szükséges,viszont én ezt nem kaptam meg. A következő terhességből lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, hanyadik héten vetéltél el. Biztosan nem kaptál?
2023. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kb a 6. héten. Csak petezsák volt,magzat nem.

Igen,biztos,hogy nem kaptam.

2023. aug. 21. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem probléma, nem okozhat gondot. 7+3 hetesen alakulnak ki azok az antigének, amik ellen ellenanyag termelődhet.
2023. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha probléma lett volna akkor gondolom pozitív lett volna az eredmény nem?
2023. aug. 21. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem feltétlen, attól függ, mennyivel utána csinálták. Kell azért idő, mire egyáltalán elkezd termelődni. De mint írtam, ha még embrió se volt, akkor nem alakulhatott ki vércsoport összeférhetetlenség.
2023. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem kellett volna kapnom szülés után, de elfelejtették, és majdnem elment a következő babám emiatt. Rögtön a pozitív teszttől kezdve véreztem. Én azért biztos, ami biztos rákérdeznék, ha legközelebb hozzáértő emberrel találkozom.
2023. aug. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A vércsoport összeférhetetlenség nem vérzést okoz, hanem hydropsot.
2023. aug. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elment a baba de 8. héten és a műtét után nekem adtak,arra emlékszem hogy mondták hogy adnak rá szurit.
2023. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!