Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukor témával...

Terhességi cukor témával kapcsolatban kérnék válaszokat tapasztaltabbaktól. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés

Kb 2hete mérem a cukromat, elég jól megy már és értékhatáron belül vagyok mindig. Most vasárnap annyira kívántam a fagyit, hogy elhatároztam ha fene fenét is eszik, eszem egyet. 15 percenként mértem utána a cukromat és 6,1 volt a cukor csúcsom, az is egy óra után. Örülök, hogy nem ment fel. De mégis hogy lehet ez?

És még egy kérdés ha így nem megy fel az édestől hetente egyszer ehetek pl egy magnumot vagy ilyesmit? Nagyon édes szájú vagyok és be birok mindent tartani de hetente egyszer szeretnék enni valami jó kis fagyit mondjuk.



2023. aug. 22. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Facebookon vannak ilyen csoportok.Ott sokat segítenek
2023. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Vannak teljesen finom totál cukormentes fagyik lidl-ben,aldiban tescóban kB bárhol.

Még fagyizóban is. Bírd már ki...

2023. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy nem birom ki! Fel tettem egy kérdést csupán!
2023. aug. 22. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Van nagyon finom cukormentes fagyi a Tescóban. Magnum is. Olyan mint az eredeti. Próbáld ki. Egyébként nem tudom mitől van ez?! Nekem is volt ilyen. Nem találtam magyarázatot. Az elsőnek igaza van, facebookos csoportokat érdemes megnézni. Ott azért kulturáltabb módon lehet kérdésekre választ kapni, mint a gyakorin.
2023. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kellően kevés volt a cukor benne, és ezt még tudta kezelni a szervezeted? Én erre gondolnék alapvetően, nekem is volt hasonló (nem fagyival, dinnyével meg szőlővel meg lángossal meg hasonlókkal tavaly nyáron), szerintem egyszerűen csak nem ettem elég cukrot ahhoz, hogy komolyan zavarja a rendszert. Ennek ellenére nem csinálnám rendszeresen.
2023. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet az volt a dologban. 🙂 de rá lesek ezekre a cukormentes fagyikra. Köszönöm szépen a válaszaitokat! 🙂
2023. aug. 22. 21:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam terhes és én is vágytam cukorra, mégsem ettem cukrot egy grammot sem hanem egyedül utána jártam mindennek, úgy mint a fent említett facebook csoport vagy hogy milyen cukormentes édességek vannak. Attól hogy terhes valaki ki lehet bírni cukros fagyi nélkül, mert ez a gyerek érdeke.

Bunkó voltam de csak mert nem tudom elkepzelni hogy valaki kockáztassa a babája egészségét egy vágy miatt.... 2-es voltam.

2023. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szia 2es. Igazából semmi baj. Hirtelen fel húztam magam a kommenreden. Kicsit tényleg rosszul esett. De mára àtgondolva teljesen igazat is adok! Nem szándékozom többet elkövetni ezt a hibát. Találtam cukormentes fagyikat, amit írtak a facebook csoportba gullon kekszeket is vettem. Be építem a diétámba és vigyázok. Nem akarom a baba egészségét kockáztatni. És kérlek ne haragudj hogy rosszul reagáltam le.
2023. aug. 23. 10:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem haragszom csak próbáltam leírni miért írtam amit írtam. Én is morgósqbb vagyok mert nem aludt a gyerek egy picit sem az éjjel😅 nálunk a dietetikus egy idióta volt így kB mindent a neten és a Facebook csoporton tanultam meg. Így ritkán ment 7 fölé. De pl én annak idején ettem cukormentes ország tortáját is,szóval q cukormentes édesség nem megoldhatatlan.
2023. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát akkor ezt tisztázztuk. 😀


Az én orvosom csak annyit mondott, hogy ez nem olyan rossz, csak oda kell figyelni. Na mondom köszi! Így már minden világos. De akkor nem csak én jártam így. 🙂

2023. aug. 23. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!