Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt volt aki...

Terhesség alatt volt aki tapasztalt enyhe viszketést a testén? 34. hétben vagyok. Nem vészes hol itt hol ott, de minden nap érzek viszketést. (Kéz, láb, arc, has, popsi😄)

Figyelt kérdés

Olvastam vészes viszketésről ami epepangást jelez. Talpon és tenyéren kezdődik majd a test bármely pontja viszkethet. Megijedtem, lehet ez annak a jele is? De amilyen formában én tapasztalom a viszketést az nem vészes. Néha megkaparom és annyi. Ez nem az lányok ugye? Csak jövő hétre kaptam időpontot az orvostól. Azért kérdem itt.

Kérlek benneteket csak olyan írjon aki nem támad! Mert már néha félek ki írni bármit is. Mert a semmiért is kapok. 😀 Előre is köszönöm a rendes válaszolóknak.



2023. aug. 22. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Jövő hétre kaptál időpontot. Addig a háziorvostól pont kérsz egy laborpapírt,és leveteted a vért. És voilá, nem kell tippelgetni.
2023. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a legtisztább, ha a háziorvos elküld laborba. Én nagyon viszkettem a végére, nekem is megnézték a májenzimeket, rendben voltak, terhességi kiütéseim lettek. Olyan durván viszketett a végére, hogy véresre vakartam a lábam. :/
2023. aug. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, ebben az időjárásban én is folyamatosan viszketek, pedig nem is vagyok terhes. Nézesd meg, de ne aggdd túl.
2023. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem is beszélj majd a dokival, de "nyúlik" a bőr.. és az viszket.. nem gondolnám, hogy komolyabb gond lenne, de ne az én válaszom miatt ne kérdezz meg dokit )
2023. aug. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem terhességi kiütésem volt.(PUPP)az ártalmatlan .nekem társult hozzá kiütés is.azt hittem lenyuzom a bőröm úgy viszketett

Én nem várnák jövő hétig,az epepangas veszélyes.

2023. aug. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miutân olvastam az epepangásról, én is viszketgettem.


Az epepangás elvileg egyértelműen viszket. Amúgy jelenleg allergiaszezon van, szerintem virágzik a parlagfű. Ha van klíma, akkor az is segíthet, ha bekapcsolod, illetve a napi hajmosás.

2023. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben a melegben én is folyamatosan viszketek. Persze nem azt jelenti hogy neked nem lehet epepangásod.
2023. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is viszkettem mint állat, csináltak vérvételt semmi, simán volt hogy egész este vakartam magam mintha bolhás vagy mi volnék.1-2 hét alatt elmúlt magától. Ettől még amúgy hozd szóba az orvosnak, mert kezelni kell ha neked az van.
2023. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!