Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek esetleg tapsztalat?

Minii Vikii kérdése:

Valakinek esetleg tapsztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy csodálatos kislányom aki 6 hónapos, császárral született. Szoptatok, a mensim még nem jött meg. A párommal kb heti 1x vagyunk együtt (nem védekezünk, de elvileg nem is lehet baba de persze tudom bármi megtörténhet) és ha így lenne sem lenne gond, jöhetne a baba.

Hétfőn enyhe picit talán darabosabb nagyon halvány rózsaszínes/barnás, de inkább rózsaszínes folyásom volt, ami tegnapra mégkevesebb lett, sőt nem is látszott már (kép lent ha valaki esetleg megnézné)

Lassan 2 hete, hogy nem voltunk együtt, nem fáj semmim, terhességi teszt negatív (erről is kép lent)

Azért teszteltem, mert anno a lányomnál ugyanilyen rózsaszínes folyásom és barnázásom is volt ami miatt többször voltam kórházban és egyből erre gondoltam.

Jövőhéten tudok csak orvoshoz menni, de érdekelne esetleg más is járt-e így.

Nagyon köszönöm a válaszokat.


Rózsaszin folyás:

[link]


Teszt:

[link]



2023. aug. 23. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

1) Terhes bármikor lehetsz, hiába szoptatsz és nem menstruálsz, mivel a szülés utáni első menstruációt megelőző kb két héttel egy peteérés.


2) Szoptatás alatt rendszertelen és fura menstruáció, kis vérezgetés beleférhet, persze érdemes tisztázni az okot, ha más is felmerül.


3) Jó tanács: Császár után fél évvel érdemes lenne védekezni, nem egészséges két éven belül újra szülni még pvn után sem, császár után pláne. Persze tudom hogy most a 1,5-2 éves korkülönbség a menő a geriátriai terhességek és a tudjuk már le egy gyed alatt hozzáállás miatt, de hagyj időt magadnak a regenerációra.


A nyulat is üresen hagyják egy-egy szezonra, mert csenevészek lesznek az utódok...

2023. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!