Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hogyan is van ez?...

Most akkor hogyan is van ez? Illetve hogyan nem?

Figyelt kérdés

Annyi féle rém történeteket, hiedelmeket, meséket és tapasztalatokat kapok a terhesség alatti menstruáció/vérzés dologról, hogy teljesen elbizonytalanodtam.


Együttlét után másfél héttel kellett volna megjönnie a menstruációmnak, azonban késett 1 hetet. Tesztet nem tudtam venni mert nem voltam itthon, pontosabban éppen kirándulni voltunk és miután hazaértünk akkor tudatosult bennem, hogy hiszen a menstruációm már 1 hete késik. Következő nap szerettem volna elmenni tesztet venni, azonban reggelre megjött. Így tesztet nem vettem, nem is teszteltem hiszen volt 6 napos vérzésem. Kizártam azonnal, hogy terhes lehetnék. Ha el is kezdődött valami valószínűleg gyorsan megszűnt, hisz vérezni kezdtem. A menstruációm nem volt sem kevesebb, sem más színű. Tipikus elénk piros, 6 napos vérzésem volt. Ennek ellenére mégis azt mondják a barátnőim, hogy rengeteg hasonló helyzetről hallottak és közben a baba megmaradt mindazok ellenére hogy volt menstruációhoz hasonló vérzésük.


A kérdésem az lenne, hogy ti is úgy gondoljátok minden esély meg van arra, hogy megmaradt (feltéve ha volt) vagy nem esélyes?

Esetleg csináljak tesztet most már lassan együttlét után 1 hónappal?

Mit gondoltok, mondotok?



2023. aug. 24. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Megjött a vérzésed, nem vagy terhes. Nem annyira bonyolult ez....
2023. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tok egyszeru a sztori, ha a verzes ellenere terhes vagy, akkor a teszted pozitiv lesz. Csinalj egyet es megtudod.


De egyebkent en csak itt gyakorin olvastam erro eloszor, hogy terhesseg alatt van, aki honapokig meg valamifele menstruacio szeru verzest produkal havonta.

Passz, hogy ez mennyire lehetseges, en nem hiszek benne, de biztos vannak meg csodak.

2023. aug. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
99%
Valójában nagyon kevés esetben történik csak meg, hogy vérzés van a terhesség közben is, csak hát mindenkiben jobban megmaradnak az ilyen extrém sztorik, a barátnőid arra nem gondolnak, hogy azért, mert ők mind hallottak ilyenről, még minden ilyen esetre jut 1000 olyan terhesség, ami alatt nem volt vérzés.
2023. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nekem volt vérzésem és terhes voltam. Azóta meg is született a babám.tesóm 4 hónapig “menstruált” utána tudta meg hogy terhes.
2023. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor csinálok tesztet és minden kiderül. Köszönöm a válaszokat! Csak valóban én eddig ilyenről nem hallottam, azért is kezdett foglalkoztatni a dolog. Hiszen tüneteim azóta sincsenek, legalábbis nem tapasztaltam semmit. Érdekes mondjuk hisz eddig én ilyenről valóban nem hallottam, szóval furcsa hogy valóban létezik akkor
2023. aug. 25. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Bár engem nem zavar ha lepontoznak csak arra volnék kíváncsi miért.az ember leírja tapasztalatát és ezzel igazából meghazudtolják.
2023. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta mi a helyzet?
2023. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!