Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, akinek a terhessége...

Van olyan, akinek a terhessége több mint feléig fejvégű volt a baba, de végül farfekvésbe fordult át?

Figyelt kérdés
Utoljára 24 hetesen voltam ultrahangon, akkor fejvégű volt a baba, most a 28. hétben járok, és sokszor érzek lentebb is magzatmozgást. Emiatt kezdtem aggódni, hogy vajon nem azért, mert fordult volna, és lejjebb rúgdos? Mennyire gyakori, hogy farfekvésbe fordul a baba?
2023. aug. 29. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még össze-vissza mozog ilyenkor.


Én is 28 hetes vagyok, 20 hetesen a sztk-s UH-n még haránt fekvésben volt, egy héttel később a babamozin már faros.


Azóta éreztem már mozogni lent, de rúgdalta már a melltartóm allját aztán meg egyszerre a két oldalamat. Szerintem igazán azt se tudjuk megkülönböztetni melyik a keze melyik a lába, szerintem boxolni is tudnak elég rendesen. :)


Majd a 36. hét környékén lesz fontos hogy fekszik, utána már nem valószínű hogy forog mert kicsi a helye.

2023. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen még van helye mocorogni, ezen ne aggódj!

Mondom ezt úgy, hogy nálam 25 hetesen fejvégű volt, utána végig faros. De még a 36. héten is azzal biztattak, hogy még befordulhat. Aggódtam is miatta, hogy mi lesz. Az lett, hogy lett egy farosan, minden különösebb komplikáció nélkül, könnyen, hüvelyi úton megszületett babám. :) Ehhez mondjuk szerencse és hozzáértő orvos is kellett.

2023. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28 hetesen fölösleges figyelni egyáltalán, hogy fekszik.
2023. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!