Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet babáról szó?

Lehet babáról szó?

Figyelt kérdés
sziasztok rendszeressen mestruálok egy hét még vissza van a következő mensiig a mellbimbóm éléggé érzékenyek hasmenésem is volt a petefészkem éléggé fáj mostanába és mestrúáció szerű görcseim vannak élek nemi életet ez utalhat mestruációra? valamint mikor lenne érdemes tesztet csinálni?

2023. aug. 31. 16:16
 1/8 A kérdező kommentje:
van egy letöltött aplikáciom amin belül követem a ciklusaimat 24-25.-ke körül lehettek a termékeny időszakok
2023. aug. 31. 16:21
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

"ez utalhat mestruációra?"


Igen.

2023. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 nekem egy héttel nem szokott mestruacios tuneteim lenni hanem elotte egy nappal
2023. aug. 31. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Menstruàció előtt egy hèttel terhessègi tüneted sem lehet , hidd el. Teszthez mèg koràn van. Ha kèsik , tesztelj.
2023. aug. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Az mindegy. Attól még utalhat rá.

Vannak érzékeny tesztek, amik már elvileg ilyenkor is kimutatják, ha van valami, de én megvarnam az esedékes menzesz napját és akkor tesztelnek.

2023. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor megvárom a kövit ha az nap nem lessz tesztelek
2023. aug. 31. 17:24
 7/8 A kérdező kommentje:
sziasztok ma pisilés után volt a wc papíron éléggé barnás nyulos szerű folyásom tettem betétet és egy két csep vér lett rajta talán lehet hogy mensi?
2023. szept. 1. 11:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet.
2023. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!