Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós vagyok, és ma wczés...

Várandós vagyok, és ma wczés után, láttam a wc papíron egy színtelen ragacsos valamit. Nem tudtam eldönteni,hogy az a nyákdugó volt e, még csak 20 hetes vagyok de nagyon megijedtem.Ma már másodszorra látok ilyet wczés után, eddig sose volt, mi lehet?

Figyelt kérdés
Természetesen elmegyek orvoshozy csak tanácsot kérek hátha van tapasztalatotok

2023. aug. 31. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak folyás, összeállhat így. Nézzen rád az orvos, de aggódnod nem kell.
2023. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Magas ösztrogén szinttől nyák.


Terhesség alatt végig magas az ösztrogén szint, emiatt végig erősebb folyás lehet, mint terhesség előtt. Fehér krémszerűtől a nyúlós átlátszóig teljesen normális.

2023. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsanat rosszul írtam, kocsonyás állagú volt.

Azért is ijedtemeg

2023. aug. 31. 17:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaaj és a babám mozog ugyanúgy, görcs nincsen
2023. aug. 31. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 16 hetes vagyok és nálam minden héten van ilyen, teljesen természetes a hormonok miatt, míg szagtalan és nem okoz semmilyen kellemetlenséget odalent. ☺️
2023. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia nálam egész terhesség alatt volt és magyon sok. Semmilyen fertőzésem nwm volt és mindent rendben találtak de egész végig volt. Sőt egyre rpsszabb. A végére már betéttel kellett mennem mindenhova. Nyugi minden oke!
2023. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat!

Azóta nem volt semmi, illetve jól is vagyok csak nagyon megijedtem

2023. szept. 1. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!