Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kórházba vagyok, 40+5 hetesen,...

Kórházba vagyok, 40+5 hetesen, arról volt szó hogy ma indítják de nem foglalkozik itt velem senki Méhszáj 3111 Nyákdugó elment 10 kor kb pisilésnél. Tapasztalatokat kérhetek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 15. 13:48
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja és a babám medencevégű, ezt elfelejtettem oda írni
2023. febr. 15. 13:48
 2/16 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom nem a tö.két vakargatja a személyzet. Majd ha oda jutnak, indítják. Elhiszem, hogy már türelmetlen vagy, de nyugodj meg, nemsokára itt lesz a babád! Minden jót kívánok!
2023. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan kérdezd meg, hogy mi a helyzet. Szerintem van jogod ahoz, hogy kinyisd a szád és kérdezz, ha nem tudsz valamit, ezért senki sem szólhat meg. Gondolom több emberrel is foglalkoznak. Nyugodtan kérdezz!!
2023. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Reggel nem volt vizit? Nyugodtan menj, kérdezd meg, mire számíthatsz.
2023. febr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem volt vizit még. Megkérdeztem persze, harmadszorra is vissza küldtek a szobámba, semmi választ sem kaptam.

Iszonyatosan jönnek a görcsök, arra egy nospa injekciót adtak be, de nem múlt el!!!

2023. febr. 15. 14:38
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
Tehát nem indítják. Nem baj egyébként, ha nincs semmi ok rá. Miért kell akkor kórházban lenned? Ennyi erővel haza is mehetnél, amíg nem indul a szülés.
2023. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Akkor azért nem indítják mert magától megindult. Menj lépcsőzno ha még bírsz, valamint egy melegvizes fürdő is elkezdi pörgetni a dolgokat.

Könnyű szülést!

2023. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Jó lesz ne aggodj inkabb induljon be magatol es tovabb szenvedj, mint inditsanak. Hidd el jo lesz midnen!
2023. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

Az, hogy elment a nyákdugó, semmit nem jelent. Nekem 36hetesen elment.

Ez a méhszájérték sem sok, 17hetesen nekem már ennyi volt.


Nem is azért mentél, hogy körülötted ugráljanak. Gondolom van fontosabb eset is.


Hidd el, ha eljön az idő, veled fognak foglalkozni. Benn nem marad.


Elhiszem, hogs izgulsz, gondolom első baba. De ennél többet mi sem tudunk mondani/tenni

2023. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Megszületett a baba azóta?
2023. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!