Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat e vetelest ha depressz...

Okozhat e vetelest ha depresszios vagyok es gyakran aggodom, meg idegeskedem?

Figyelt kérdés
nem tehetek rola, de a terhessegem alatt sokkal labilisabb a lelki allapotom
2009. jan. 1. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is...27hetes vagyok és remélem nem lesz gond.Fogadalmat tettem.
2009. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
barcsak enis 27 hetes volnék, orulni fogok ha gond nelkul megerem a 12.ediket
2009. jan. 1. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 36 hetes terhes vagyok.Az első három hónapot végigidegeskedtem,utána meg a vizsgálatok miatt izgultam, mivel 38 éves vagyok, és az első babámat várom.

Probálom mindig nyugtatni magam,dehát egyszerűen ilyen vagyok,gondolom te is.Próbáld meg lekötni magd, és csak jóra gondolni.Minden oké lesz.

2009. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

koxonom a megnyugtato valaxokat. xethetnek

MagneB6-ot?7 hetes vaok, de mar xedek terhes vitamint. feltem a babamat, és jot xeretnek csupan. magamtol xedem a vitamint, hasonlo mint a gravida. eleg ha csak azt xedem?

2009. jan. 1. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Én gravidát szedtem, és folsavat,ami nagyon fontos az idegrendszer fejlődéséhez.Magne b6 elég,majd akkor ha később keményedik a pocid.
2009. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is idegeskedtem (meg hisztiztem) sokat. Én középidő tájt. Segített amikor lekötöttem magam (én elkezdtem varrni), akkor arra figyeltem, így el maradtak a hisztik. Aztán elmaradtad a hisztijeim (én kötöm ahhoz, hogy elkezdtem vasat szedni, mert egy vérvizsgálaton kiderült, hogy hiányom van belőle). Szedhetsz MagneB6-ot. Nem jó, ha idegeskedsz. Boldog új évet és békés babavárást.

34. hetes

2009. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Most vagyok 31+4 hetes terhes. Rengeteget idegeskedtem, mert elmúltam 37 éves és ez az első terhességem.Sajnos nem éppen zökkenőmentes, nem is ez az ideális terhesség.Most is izgulok persze folyamatosan a babáért aggódom. Magamat nem féltem a szüléstől sem, csak a picikét.

Szóval, hidd el az teljesen normális ha aggódsz, csak arra figyelj, hogy az aggódás ne váltson át pánikolásra. Nem fogsz elvetélni csak azért mert aggódsz,ahhoz hogy ez bekövetkezzen a babának is kell hogy valami fejlődési rendellenessége legyen. Akkor meg jobb, ha még időben elmegy. Tehát ne félj túlzottan, inkább várd és akard Őt és akkor sikerülni is fog!

2009. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!