Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki olyan aki terhesen...

Valaki olyan aki terhesen depresszios volt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 20:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Màrmint van olyan valaki: igy akartam irni
2011. jún. 3. 20:50
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát talán depressziós nem vagyok, de hamar kiakadok. Nagyon nyugtalan vagyok. Nemsokára elkezdek Magne B6-ot szedni. Állítólag az segít.
2011. jún. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én az voltam.Mindig sirtam,volt hogy legszivesebben meghalatm volna,szörnyü volt. Ha ilyen cipőben jársz nagyon vigyázz,mert elég komoly szülés utáni depid lehet majd(persze lehet h. nem) Ami a gyerek ellen irányul!!Tudni kell a környezetednek hogy nem te vagy a rossz,és hogy segiteniük kell!!
2011. jún. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát nem is depis,de úgy untam néha,hogy nagyon..
2011. jún. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát én most lettem az, a párom elhagyott minket :( De miért kérdezed?
2011. jún. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hät az nem jo.csak azért mert nem igazän érzem jol magam minden kismama irja milyen jo meg minden én nem érzem ezt minden nap
2011. jún. 4. 08:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért nem érzed? A közérzeted is rossz? Azért vannak rosszabb és jobb napjaid? Vagy mit érzel? Hány hetes vagy?
2011. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
18 hetes vagyok néha vannak jobb napok de arànylag rosszabbak :( semmi késztetést nem érzek arra sem hogy most jajj de megvenném azt a pici ruhàt vagy hasonlo :( remélem elmulik és jobban fogom magam érezni màrmint törekszek rä
2011. jún. 4. 11:42
 9/12 anonim ***** válasza:

11:30-as vagyok

Nekem is volt ilyen érzésem, én szorongással küzdöttem. Most a szédüléssel küzdök, a meleggel és a frontokkal, pedig már nagyon mennék beszerzőkörútra.

22 hkm.

2011. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez elmúlik..hazudik aki aztmondja, neki olyan csodálatos volt mind a 9 hónap..nekem is volt egy időszak kb.14-20.hétig, amikor mindenki kérdezgette, mostanában nem tornászol igaz? Igen meghíztál..ÉN amiatt voltam elkeseredve, hogy anniyan beszóltak, ráadásul olyanok, akiken tényleg volt felesleg...mert nem látszott még az, hogy ott van a pici, csak, hogy már nem vagyok olyan, mint előtte (4kg jött fel, de miondenkinek szemet szúrt..) nem is éreztem a terhesség jeleit (hányinger már nem volt, mozogni még nem mozgott), talán emiatt voltam kicsit rosszabb hangulatban...aztán amikor beindult a pocakomban, azóta mintha kicseréltek volna, tényleg nagyon jó lesz, és boldog leszel!!! Hidd el!! Onnantól nem bántottak a súlyom miatt a megjegyzéseikkel(azért még mindig van kivétel), de onnantól azt mondogatják, megsimogathatom a hasad? És ahogy mozog a pici, megváltoztat benned mindent..kitartás, ez elmúlik!!!Nagyon boldog leszel te még!!!!!!!!!!
2011. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!