Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Trambulin így is veszélyes lehet?

Trambulin így is veszélyes lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon korai a terhességem ,4-5 hetes lehetek. Van egy 2 évesem akivel szoktam a trambulinba lenni, nem ugrálunk csak ülök és futkos vagy kicsit ugrál vagy birkózunk de én tényleg nem ugrálok kicsit sem. A trambulinra rá van írva hogy nem szabad terhesen használni, szerintetek így sem lehet? Így is veszélyes lehet? Lehet hülyeség hisz ennyi erővel ezt az ágyon sem szabadna akkor, de mindig is paramami voltam. Nyugtassatok meg kérlek.
2023. szept. 7. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szabad terhesen, mert ha elesel, megütheted a hasadat. Az ugrálás, futás, rázkódás nem veszélyes, ha egészséges a terhesség. 4-5 hetesen egyáltalán semmit nem számít.
2023. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Terhesen alapból nem kellene ugrálni.
2023. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es köszönöm, én is így gondoltam.

2-es köszi hogy elolvastad a kérdést!

2023. szept. 7. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én trambulinos edzésre jártam mikor már késett de még nem teszteltem és terhes voltam. Már 2,5 éves. Nem fog ártani ha benne ülsz, ha minden rendben az ugrálás sem ártana. Van aki végig fut terhessege alatt, ott pedig nagyobb az ütközés mint a trambulinban.
2023. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

6 hetesen voltam a keresztlányommal a Cyberjumpban trambulinozni. Nyilván figyeltem magamra, nem ugráltam fel magaslatokra és onnan le sem, de a a légzsákos cuccba azért beledobtam magam párszor. Kutya bajom sem lett.

14 hkm

2023. szept. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,megnyugtattatok ☺️
2023. szept. 8. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!