Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Trambulinozás? Ugrálòvára...

Trambulinozás? Ugrálòvárazás terhesen?

Figyelt kérdés
Neten több videòt talàltam,ahol terhes nők nagy pocakkal ugràlnak.Szabad? Ha nem,mièrt nem?
2017. máj. 11. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnőtt ember csak átvészel nagy nehezen 9 hónapot trambulinozás meg ugrálóvárazás nélkül. Ezt magyarázni kell hogy miért nem szabad? :O Veszélyes. Ráeshet a hasára, amitől sérülhet a magzat, vagy megrepedhet idő előtt a magzatburok, stb.,stb.
2017. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg láttam a neten olyan videókat, hogy leugranak gördeszkával 10 méter magasból, vagy fejjel előre egy medencébe, sőt olyat is, hogy a világ legerősebb chilijét eszik meg töményen, meg olyat is, hogy felgyújtják a saját hajukat, de ettől még józan ésszel nyilván nem csinálom utánuk.
2017. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
De ha gyorsabban szabadulni akarsz a gyerektől, akkor hajrá, csapasd neki.
2017. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A rázkódás se tesz jót, leválhat a méhlepény.
2017. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk van trambulin, es azon ott van az az abra h terhes no nem ugralhat benne!

eszembe se jutna ugralni terhesen...

2017. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Nemhogy terhesen, de amúgy sem jutna eszembe ugrálóvárazni...:D
2017. máj. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Hogy szabad-e, azt nem tudom, de hogy nem lenne jó érzés, ahogy az a rengeteg plusz súly rázkódik, az egész biztos. Valószínűleg normális nő ezért nem ugrál terhesen.

Egyédként nem hiszem, hogy sokkal ártalmasabb lehet, mint terhesen futni, mert ez azért elég gyakori.

Mondjuk nekem már az is fura, hogy valaki terhesen trambulinozó nőkről néz rengeteg videót. Én egyet se láttam.

Viszont a héten már volt egy kérdező, aki felsorolt pár dolgot, hogy ezektől vajon beindul-e a koraszülés, és a trambulinozás pont benne volt.

Milyen érdekes, nem?!

2017. máj. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!