Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csaszaros kismamik. A tejterme...

Csaszaros kismamik. A tejtermeles mikor indulbe csaszar utan?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Általában ugyanúgy, mint a sima szülés után, a 3-5. napon. Barátnőm császárral szült, neki a 2. napob lövellt be a tej. Igazán a tejtermelést a méhlepény leválása után felszabaduló hormonok indítják be, ami sima szülés és császár után is megtörténik.
2010. okt. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 8 nap volt
2010. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kisnita ***** válasza:

Szia

Nekem a 3. napon indult be!

2010. okt. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszer simán szültem, egyszer császárral, mégis mindkét alkalommal a harmadik napon indult be. Nem függ tőle, csak akkor, ha bebeszéled magadnak, hogy "nem lesz tejem, mert császárral szültem". Hidd el ilyenkor a nyugalom és a pozitív hozzáállás a legfontosabb. Türelem, az ember egy elcs*szett állatfaj :D, ha az állatoknál ennyi példány nem tudna szoptatni, mint nálunk, már kihalt volna az élőlények nagy része. A nők több, mint 90%-a tud szoptatni... Vagy nem akarnak, vagy nagyon félretájékoztatják őket (3 óránkénti szoptatás, teáztatás, stb.)
2010. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában a 3-4.nap körül de ez mindenkinél változó !
2010. okt. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3. napon. Előtte előtejem volt.
2010. okt. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem is a 3. nap reggelén indult be, de már másnap hőemelkedésem volt - ami aztán egy hétig tartott, és még most is van, hogy előjön, pedig már 2,5 hós a babám.

Szóval, ha lesz erőd, akkor masszírozd majd a melled, mert az nagyon fontos, hogy ne gyulladjon be, mint nekem..

2010. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem a második napon megjött a tejecske, viszont sajnos kevés, de a doki azt mondta, hogy pár héten belül rendeződni fog.

Egy 8 napos kislány anyukája

2010. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is a második napon!
2010. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3.napon már nagyon sok volt, de első kettőn is kortyolgatott a babám
2010. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!