Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáros anyukák, válaszolnát...

Akire77 kérdése:

Császáros anyukák, válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok 3 hete császároztak meg nem egy sima egyszerü császár volt mert el van ödémásodva picit a hasam alja,és még 2 helyen ki is szakadt a varatom mig bent voltam a korházba amit csak a varatszedésen vettek észre.Ami azota is váladékozik és kötözni kell.Az lenne lényegében a kérdésem hogy szabad-e még mindig annyira fájni a hasam aljának és még mindig annyira érzéketlen,olyan mintha el lenne mindig zsibadva.köszönöm elöre is a válaszokat.
2011. okt. 6. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
szabad:) nekem még 6 hónap után is érzéketlen és néha fájdogál is.
2011. okt. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fájni nem tudom, hogy szabadna-e még, de azt tudom, hogy én 5,5 éve szültem, és alatta-felette érzéketlen kb 1-2 cm-re most is.
2011. okt. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A fájdogálást nem csak maga a seb okozhatja, hanem az is, hogy húzódik vissza a méhed, próbál rendeződni a tested és ez is okozhat fájdalmakat (a hasadnak vissza kell állnia - az izmok, szövetek, idegek és minden dolgozik nagy erővel!). Nekem épp császár után 3 héttel kezdett el fájni, de rájöttem nem a sebbel volt gond.

Az érzéketlenség sajnos jó ideig eltarthat...

2011. okt. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem gennyes a seb, akkor nincs gond.

Nekem is megmaradt az érzéketlenség, de ha front, menstruáció előtti időszak van, nehezet emelek, akkor érzem a sebet, húzódik. Van, hogy viszket is.

Pedig már több, mint 6 hónapja volt a császárom.

2011. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig fájt, ez még bőven a normális kategória. És nekem is érzéketlen volt, talán mostanában kezd javulni a dolog.
2011. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat,sokat segitet.
2011. okt. 8. 08:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is sokáig érzéketlen volt, és egy pár hétig-hónapig a varrat alatt kis tojásnyi csomó is volt! A zsibbadás szerű érzéketlenség ma már nincs, csak ha durva időjárás változás van, akkor! Fájni sem fáj már, de sokáig fájt! 11 hónapja császároztak! Nekem bent hagytak varrat szedésnél egy varratot, amit 6 hetes kontrollon vettek ki, az kicsit begyulladt, és viszont az fájt!
2011. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az ödémán nem a haematomát érted?..Nekem a császár után elkezdett vérezni a seb, és haematomás lett úgy nézett ki a hasam mint akit hasba rúgtak fekete zöld kék lila volt a seb alatt és felett végig lázam lett és 125 crp-m egy hétig tolták belém a gyógyszereket mire saját intézkedésböl a 9 nap hazamentem és a sebészeten hozattam helyre ahol 2 naponta csővel belenyúltak a varrat alá és ki mosták ,ki nyomkodták a váladékot 2 hónap alatt épültem fel múlt el a höemelkedésem és nem fájt már annyira..aztán fél éves sebbel még volt üreg alatta de nem volt feltöltödve vérrel..nem szabad elhanyagolni..állitólag vérmérgezést és trombózist okozhat az alvadt vér ha neked is olyan keress meg egy sebészt.remélem tudtam segíteni..emailban képet is tudok küldeni hogy nézett ki..
2011. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso,te is jol megjártad akkor.Reméllem már jol vagy teljesen.Nekem el volt vizenyösödve a hasfalam állitolag,pár napig nekem is nyomkodták ki a sebemböl a váladékot,aztán kaptam egy olyan krémet ami állitolag kihozza a váladékot és én is kaptam augmentint is.még mindig váladékozik picit de már azért sokkal jobban vagyok.holnap megyek vissza a korházba hogy megnézzenek dehát nagy ívbe sz..... le az embert már.megköszöném ha elküldenéd a képet számomra.
2011. okt. 11. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!