Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a császáros...

Normális, hogy a császáros hegem már a 30. héten fáj? (3. baba)

Figyelt kérdés
Ő a 3.baba.Az előző 2 is császáros volt.z utolsó 2005 decemberben volt.Hasonló volt valakinek.mennyire okoz gondot később pl.36.-héttől?
2011. júl. 27. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy visszakérdezek de a dokidnak mondtad már? Nekem a 2. baba lesz de én is csaszis vagyok és ezért érdekel, hogy a doki mit mond erre. Gondolom nálatok fel sem merült 2 csaszi után a hüvelyi szülés.
2011. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fel se merült főleg,hogy egészségügyi okok miatt volt mind a 2 császár.Nem mondtam mert mikor jártam nála akkor még nem jelentkezett ez.Most jött ki.Viszont szabin van és majd csak aug.18.-án megyek hozzá.Akkor adott időpontot.Asszem előtte való héten már rendel úgyhogy majd felkeresem előbb.
2011. júl. 27. 20:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is a 3.császárom lesz.37hetes vagyok....

nekem is kb.akkortól fáj a hasam alja,32hetes uh-án mondta a doki,hogy 7mm a heg vastagság.Akkor kérdeztem tőle fálhat ettől sokat a hasam? Azt mondta ettől nem,nekem azóta is sokat fáj a hasam,főleg ha megemelem a 2,5éves kislányomat... holnap megyek Uh-ára,nézik a heg vastagságot,kiváncsi leszek...

2011. júl. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én ma megyek 4D -re megnézetem én is akkor.
2011. júl. 28. 09:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Ok. majd írd meg,én is megírom nekem mennyi lett...
2011. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első nekem is császár volt. Erről a heg dologról még senkivel nem beszéltem, valahogy kimaradt. Ezek szerint ez fájhat a másodiknál. Mit tudnátok még mondani róla?
2011. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én vagyok a 37.hetes kismama,még mindig 7mm a hegvastagság,nem vékonyodott ...

2011. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!