Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakivel hasonló?Mi lehet ez?

Valakivel hasonló?Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek,kimaradt az e havi menstruációm,de mind az 5 terhességi tesztem erős negatív lett (különböző napokot csináltam mindegyiket,nem egyszerre) így elkezdtem a következő levél gyógyszerem.Mindenképp elfogok menni nőgyógyászhoz ezzel mert sehogy sem normális hogy kimaradt csak eddig munka miatt nem tudtam.

(2 éve szedem és sosem volt gond,mindig időben veszem be stb)

Viszont két napja vettem észre hogy fájnak a mellbimbóim mindkettő.Nagyon sok lett rajta a kis fehér pötty és pirosak is váladék nem jön belőle.

Kezdjek aggódni hogy össze jött a baba hiába nem akartuk?Reggel is csinálok tesztet majd de addig érdekelnének mások tapasztalatai ezzel kapcsolatban:(

Előre is köszönöm❤️

22/L



2023. szept. 11. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Huh...

1. Fogamzásgátló mellett nincs menstruáció.

2. Van, hogy kimarad a megvonásos vérzés, és ez nem gond.

3. Erős negatív teszt nincs. 😅

4. 5 teszted negatív...ha a "tüneteid" hcg okozná, pozitívak lennének a tesztek.

5. Már hogy a toszba lennél így terhes?

2023. szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Eros negativ 😂
2023. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Erős negatív alatt valószínűleg azt érti hogy nincs mellette nagyon halványan se plussz még egy csík!

Érthető!!


Csináld meg holnap is. De szerintem fogamzásgátló mellett, plussz 5 negatív tesztel, én kétlem, hogy terhes lennél. De orvoshoz szerintem is menj el, mihamarabb, meg vizsgál, megmondja mi van.


Egyébként nekem is volt ilyen régebben, csak nem fogamzásgátló mellett legalább én is 5 tesztet csináltam, negatívak voltak. Egy hónap után megjött! Pedig minden terhességi tünetem is megvolt, vagy csak beképzeltem. De a teszt negatív lett, és baba se lett. Nyugi. 🙂

2023. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Gumit kéne használni nem pedig fogamzásgátlót szedni🤷🏽 De ez csak az én véleményem
2023. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!