Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha mellső fali a lepény, az...

Ha mellső fali a lepény, az otthoni szivhang figyelő a 19.heten akkor is érzékel?

Figyelt kérdés
Most abba ne menjünk bele ki ellenzi, ki használja. Sajnos nálunk a védőnő csak a 20.héttől néz szivhangot, dokinàl meg eddig kétszer voltam, mert 20.hetig kb tojnak a kismama fejére.
2023. szept. 14. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Melső fali lepénynél 10 hetesen hallgattunk otthon a szívhangot. Igen boztos az volt!
2023. szept. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2023. szept. 14. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Mi az hogy 20 hetesen nem néz a védőnő vagy orvos szívhangot????.20 hetes vagyok és már 4x voltam ultrahangon és nézték a szívverést is.Jesszus atya mária. Akkor a 20.hétig mit néznek ha nem a szív hangot? Genetikai vizsgálatot néztek legalább?
2023. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mellső fali lepénnyel 10 hetesen megvolt a szívhang.
2023. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyilván a 9.heti, a 12.heti genetika megvolt, hamarosan megyek a 20.hetire. a dokimmal egyszer találkoztam eddig ( a 6. 8. 10. héten a lombik központban néztek ultrahangon, ezért nem tudtam előbb orvost választani aki a terhesgondozást csinálja), ő akkor a 15.heten nézett ultrahangot, most majd ugye a genetikai ultrahang lesz és rá egy hónapra újra a dokimhoz megyek. Itt így működnek a dolgok.
2023. szept. 15. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!