Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az otthoni szívhang Figyelő...

Az otthoni szívhang Figyelő árthat a babànak?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem, hatalmas élmény volt hallani. Ma viszont utána olvastam és több fórumon nem ajànljàk, ha mást nem, azért mert feszültséget okozhat a babában hogy érzi hogy ott van valami.


Mit gondoltok?

Volt aki sokat használta terhessége során? Gondoltam rá hogy hetente 1* azért hallgatnànk Apukàval ha már nem jöhet be a vizsgálatokra de îgy most hogy ezeket olvastam elbizonytalanodtam.


2021. ápr. 5. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Ez ultrahanggal működik, nem? Annak nincs bizonyított ártalmas hatása. Az lehet persze, hogy idegesíti a babát. Nem valószínű, hogy bármi baja történne attól, hogy heti 1x vagy ha épp rád tör az (amúgy indokolatlan, orvosi vizsgálatot nem igénylő) aggodalom, akkor megnézed. Arra szerintem nem történtek vizsgálatok, hogy hogyan hat, ha nagyon sokat használod. Szóval tarts mértéket.
2021. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Mértékkel semmi gondot nem okoz. A mértéket is azért írom, mert nem szeretik a babák, de nem árt nekik.
2021. ápr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!